Перейти до вмісту

Інтеграція людей похилого віку в пансіонаті

Чому людям похилого віку варто проводити час разом?

Людина – істота соціальна, незалежно від віку. Потреба контакту з іншою людиною закладена в нашій природі. На жаль, багато людей похилого віку «засуджено» до тривалої самотності, яка є наслідком не їхнього власного рішення, а життєвої ситуації. Це може дуже негативно позначитися не лише на їхньому настрої, а й на здоров’ї – як психічному, так і фізичному. Тому дуже важливо, щоб люди похилого віку проводили час разом.

Коли сім’я не в змозі або не може забезпечити професійний догляд за людьми похилого віку, дуже часто найрозумнішим рішенням стає перебування в будинку для людей похилого віку, де на пацієнтів поширюється не тільки професійна лікувально-реабілітаційна допомога, а й постійний контакт з людьми.

Роль міжособистісних контактів у літньому віці

Самотність та ізоляція від навколишнього середовища можуть призвести до багатьох проблем зі здоров’ям у людей похилого віку. Крім депресії, з якою на жаль, бореться все більше і більше людей похилого віку, існують і такі недуги, як серцево-судинні захворювання або дегенерація суглобів, які додатково сприяють тому, що люди відходять від активного способу життя, повільно впадаючи в різні види інвалідності.

Тому люди похилого віку повинні якомога частіше брати участь у різних громадських заходах, проводити час не тільки з однолітками, а й з молодшими людьми. Групові заняття також дуже важливі. Регулярні фізичні вправи також позитивно впливають на здоров’я людей похилого віку, як і різні форми розвитку інтересів, наприклад, гра в шахи, в’язання гачком, читання тощо.

Інтеграція людей похилого віку в будинок для людей похилого віку – Життя в Радість у Житомирі

У нашому будинку для людей похилого віку ми дбаємо про різні форми інтеграції людей похилого віку. Ми чудово розуміємо, наскільки важливими для них є міжособистісні контакти. Тому ми закликаємо сім’ю відвідувати нас якнайчастіше і крім того, ми проводимо різні заходи, заходи та зустрічі, які дозволяють людям похилого віку спілкуватися з людьми. Ми готуємо випадкові заходи, об’єднуємо людей похилого віку за допомогою різних заходів, що розвивають їх інтереси, та організовуємо щоденні прогулянки на свіжому повітрі. Активне проведення вільного часу групи також грає дуже значної ролі. Таким чином, ми заохочуємо людей похилого віку бути активними – як фізично, так і соціально.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *