Перейти до вмісту

Пансіонат для людей похилого віку- Київ.

Будинок для людей похилого віку, забезпечує цілодобовий, професійний, постійний догляд та медичне обслуговування в пансіонаті Життя в Радість, забезпечуючи найкращі можливі умови перебування, підтримуючи високі стандарти медичного обслуговування, реабілітаційні заходи, умови безпеки, почуття власної гідності та пропонуючи здорову їжу.

В рамках перебування ми надаємо нашим клієнтам/пацієнтам:

цілодобовий, постійний та професійний догляд кваліфікованого медичного персоналу (цілодобовий сестринський догляд),
необхідна медична допомога (терапевт, психіатр, психолог),
здорове та смачне харчування з урахуванням індивідуальних дієт,
ретельна особиста гігієна,
Реабілітаційні кабінети,
постійна працетерапія (8 годин реабілітаційних занять для зміцнення мануальних та інтерактивних навичок протягом тижня),
прання особистого одягу,
організація урочистостей (дня народження та спільне святкування свят),
необмежену кількість відвідувань.

Пацієнти з типовими захворюваннями похилого віку – кваліфікація персоналу та постійна співпраця з досвідченим психіатром дозволяють надавати професійну допомогу людям, які страждають на старече недоумство, депресію та хворобу Альцгеймера,
соматично хворі, що вимагають цілодобового догляду,
що вимагають реабілітації після операції (зокрема, після ортопедичної операції),
онкологічні хворі, які потребують цілодобового медсестринського догляду.

Нашим постояльцям ми пропонуємо проживання у ретельно обставлених одно-, дво- та тримісних номерах.

Крім віталень, у нас є простора спільна кімната, яка дає пенсіонерам можливість вільно пересуватися, з функціональною їдальнею та затишним місцем для відпочинку, де можна поговорити, послухати музику чи подивитися цікаву телепрограму. Загальна частина пансіонату дає можливість проводити час у приємній обстановці, що гарантує відчуття близькості спілкування.

Працетерапія проводиться чотири рази на тиждень. Основне завдання – створити атмосферу, аналогічну до домашньої. На наш погляд, важливо, щоб пацієнти почували себе «як удома» і ставилися до своїх друзів та персоналу як до своєї сім’ї. Під час занять обговорюються теми, пов’язані з орієнтуванням у часі та стимулюванням когнітивних функцій. За результатами занять систематично оцінюються навички читання, письма, просторової орієнтації, групової діяльності та ручної праці. До кожного мешканця, незалежно від тяжкості захворювання, звертаються однаково з належною повагою та увагою, що дозволяє кожному з наших пацієнтів почуватися поміченим, потрібним та оціненим.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *