Наш Центр – пансіонат реабілітації “Життя в Радість” у Києві.
Як підготуватися до операції – передопераційна ФІЗІОТЕРАПІЯ.
Ви чекаєте на заплановану операцію або процедуру і хочете до неї підготуватися? Під час підготовки ви обов’язково почуєте від лікаря, що після процедури ви отримаєте підтримку від фізіотерапевта в таких діях, як встання, вправи або післяопераційні інструкції.
Але набагато менше говорять про можливість передопераційної фізіотерапії. Дізнайтеся, яка спрямованість цієї галузі фізіотерапії та як підвищити шанси на успішне одужання після операції.
Кому потрібна передопераційна фізіотерапія?
Фізіотерапію пацієнтів у хірургічних відділеннях можна розділити на три етапи:
передопераційний етап,
ранній післяопераційний період,
пізній післяопераційний етап.
Передопераційна фізіотерапія особливо рекомендується пацієнтам перед операціями на опорно-руховому апараті та все частіше також пацієнтам перед нейрохірургічними,
кардіологічними, онкологічними, гінекологічними та абдомінальними процедурами.
Часто факт початку фізіотерапії перед операцією може бути підставою для кваліфікації пацієнта для операції, наприклад, у разі баріатричних операцій.
Коли розпочинати передопераційну фізіотерапію.
Момент початку передопераційної фізіотерапії залежить від стану здоров’я пацієнта та виду проведеної операції. Після консультації лікаря та фізіотерапевта багаторівнева підготовка до операції може починатися в період:
До 6 місяців – у разі складних, великих операцій та ортопедичних операцій,
До 6 тижнів для невеликих процедур.
За цей час ви можете взяти участь у серії фізіотерапевтичних відвідувань або після разової консультації продовжити вдома індивідуально підібрану програму вправ.
Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.
uarenamed@gmail.com – для клієнтів