Перейти до вмісту

Раціон для онкологічних хворих.

Як доповнити раціон онкологічних хворих?

Раціон онкологічних хворих може підтримуватись поживними препаратами (пероральні харчові добавки). Завдяки різному складу та калорійності вони легко адаптуються до індивідуальних потреб пацієнтів.

Харчові препарати.

Період онкологічного лікування та відновлення після закінчення терапії потребує великого терпіння з боку пацієнта та його родичів. Це час, коли пацієнти часто борються з побічними ефектами терапії, такими як:

відсутність апетиту,
втрата ваги,
порушення дефекації (Запор, діарея),
нудота
блювання.

Чому важлива поживна підтримка в онкологічній терапії?

Ці недуги є серйозною проблемою під час лікування та одужання. Тому на кожному етапі онкологічної терапії, а також після її завершення правильна підтримка організму відіграє велику роль, метою якої є:

запобігання розвитку неправильного харчування шляхом забезпечення потрібної кількості енергії та поживних речовин (білків, жирів, вуглеводів);

підтримка здорової маси тіла (зменшення м’язової маси призводить до швидшого відчуття втоми та слабкості, відмовляючи пацієнта від занять фізичною активністю або якоюсь діяльністю);

зменшення побічних ефектів онкологічної терапії,
стимуляція захисних сил організму (хворий краще харчується, має меншу схильність до інфікування, знижується ризик післяопераційних ускладнень, швидше гояться рани);

Поліпшення якості життя пацієнта.

Причини неправильного харчування онкологічних хворих.

На жаль, неправильне харчування онкологічних хворих є поширеною проблемою, яка може виникнути з низки причин:

Традиційне харчування може бути утруднене через відсутність апетиту, що виникають внаслідок метаболічних змін та запалення при захворюванні.

У онкологічних хворих швидкість метаболізму збільшується і потреба в поживних речовинах, викликана зростанням пухлини, супутніми інфекціями або лихоманкою.

Буває, що почуття ситості виникає після вживання навіть невеликої кількості їжі.
Дуже часто спостерігаються побічні ефекти терапії, такі як діарея, біль у животі, нудота та блювання.
Все це означає, що пацієнт не може забезпечити організм усіма необхідними організму поживними речовинами в цей дуже складний період.

Харчові препарати для онкологічних хворих.

У пацієнтів, які не в змозі покрити підвищену потребу в поживних речовинах при регулярній дієті, це може бути корисно та ефективно
використовувати поживні препарати (пероральні харчові добавки). Вони мають різний склад, калорійність та можуть бути адаптовані до індивідуальних потреб пацієнтів.

Переваги пероральних харчових добавок.

Використання пероральних харчових добавок має багато переваг, до яких належать:

зручність застосування (це готовий препарат, який не вимагає складних дій, його можна вільно змішувати з натуральними продуктами, акуратно нагрівати або охолоджувати);

можливість коригування складу препарату залежно від захворювання;

є концентрованим джерелом калорій та поживних речовин у дуже невеликому обсязі (125-300 мл);

не містять потенційно шкідливих інгредієнтів (лактози, глютена, пуринів, холестерину);

збагачений омега-3 жирними кислотами, які сприяють збільшенню маси тіла пацієнта та зміцненню імунної системи;

збагачений глютаміном, аргініном, селеном та цинком, які прискорюють загоєння ран, пролежнів та радіаційних реакцій, що виникають внаслідок променевої терапії.

Поживні препарати є відмінним доповненням до раціону онкологічних хворих. Вони впливають, підтримання здорової маси тіла та зниження сприйнятливості до інфекцій, і тим самим покращуючи якість життя пацієнтів.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *