Перейти до вмісту

Зарядка для тих кому за 60 років

Як виглядає реабілітація в будинку для людей похилого віку?

Старі люди часто страждають на захворювання опорно-рухового апарату, пов’язані з травмами або дегенерацією суглобів. Такі недуги викликають хронічні болі, які можна запобігти правильно підібраній лікувальній фізкультурі, масажам та гімнастиці. Якщо ви шукаєте будинок для людей похилого віку для літньої людини, вибирайте центр, який надає багату реабілітаційну пропозицію. Дізнайтеся, які процедури ви можете розраховувати.

Реабілітація в будинку для людей похилого віку “Життя в Радість” – правильно підібрані методи лікування.

Багато будинків для людей похилого віку, особливо тих, які функціонують як приватні установи, надають жителям доступ до реабілітаційного лікування. Тому, якщо ви шукаєте будинок для людей похилого віку для улюбленої людини, перевірте, яку пропозицію підготував конкретний будинок для людей похилого віку. Варто поговорити з персоналом про частоту лікування та компетенції людей, які їх проводять.

У терапії захворювань опорно-рухового апарату надзвичайно ефективною виявляється фізіотерапія, яка може включати різні методи лікування, наприклад, світлотерапію, магнітотерапію або електростимуляцію. Правильно підібрана реабілітація допомагає звільнитися від хронічного болю і прискорює процес регенерації тканин. Фізіотерапія є дуже широкою областю, тому варто з’ясувати, на які саме методи лікування може розраховувати літня людина, яка розташована в будинку для людей похилого віку.

Реабілітація людей похилого віку – що ще доцільно?

Реабілітація людей похилого віку включає не тільки фізіотерапевтичні процедури. Також вкрай важливою є фізична активність, інтенсивність якої завжди повинна підбиратися індивідуально фізіотерапевтом з урахуванням стану здоров’я літньої людини. У будинках для людей похилого віку жителі часто можуть розраховувати на заняття гімнастикою, що проводяться професіоналами. Деякі центри також надають йогу для людей похилого віку. Участь у навчанні, адаптованому до потреб та можливостей людини похилого віку, може дати відмінні терапевтичні результати.

Масажі, що виконуються сертифікованим масажистом, також дуже корисні для організму. Якщо в будинку для людей похилого віку є можливість скористатися такою послугою, вона неодмінно позитивно позначиться не лише на стані здоров’я, але й на самопочутті людей похилого віку.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *