Перейти до вмісту

Про нас

Всі діти люблять своїх батьків і хочуть для них зробити все найкраще, але, на жаль, не завжди з’являється можливість цілодобово забезпечувати необхідний догляд і приділити належну увагу. У цьому вам завжди допоможе пансіонат «Життя в Радість»!

Чому ми кращі

«Життя в Радість» є мережею реабілітаційних центрів, яких об’єднує спільне бачення проблеми в сфері надання високоякісних послуг, єдині принципи роботи і ідеї.

Наше головне завдання – забезпечити якісний догляд, комфортні умови для життя, ефективні способи фізичної реабілітації тих, хто додатково потребує догляду, відновлення після інфарктів, ішемічних серцевих захворювань, при анорексії, порушеннях роботи опорно-рухової системи, ожирінні.

Ми надаємо догляд за людьми похилого віку цілодобово, а також експертну лікарську допомогу. В нашій команді працюють тільки кваліфіковані фахівці, які регулярно проходять рівень підвищення кваліфікації, беруть участь в різних навчальних тренінгах та лекціях.

У реабілітаційному центру «Життя в Радість» завжди панує домашня затишна і тепла атмосфера. На території обладнані спеціальні зони відпочинку, на яких наші гості зможуть зібратися, щоб поспілкуватися, пограти в різні настільні ігри або просто провести час за переглядом телевізора. Авжеж, є можливість завжди побути у власному в номері, перебуваючи подалі від шуму і суєти.

Всім проживаючим наш реабілітаційний центр «Життя в Радість» надає екстрену кнопку виклику обслуговуючого персоналу, зручне функціональне ліжко (за потреби). Для всіх наших гостей також розробляється індивідуальна схема догляду, де враховується докладна інформація про потреби конкретної людини: в лікуванні, лікарських препаратах, умов дотримання дієти і лікарських обмеженнях. Ці дані допомагають забезпечити максимально комфортний і ефективний догляд обслуговуючому персоналу в пансіонаті.

Наш реабілітаційний цент постійно співпрацює з приватними поліклініками, що надають послуги професійних офтальмологів, стоматологів, хірургів і дієтологів, так ми можемо забезпечувати безперервність догляду. Лікар може прийти на будь-якого вимогу наших гостей. Вся території реабілітаційного центу цілодобово охороняється.

Коментарі

  1. Очень дружелюбный персонал. Отличное питание. Наша семья очень довольна уход за дедушкой.

  2. Посещали несколько домов для престарелых, когда посетили ваш дом престарелых решение пришло сразу – это то, что мы искали.

  3. У вас очень хороший пансионат. Нашу семью он очень устроил. Вежливый персонал и администратор.

  4. Здравствуйте, хочу сказать, что не плохой дом для престарелых. Персонал вежливый всегда выслушает жильцов и их родственников.

  5. Добрый день.
    У вас очень хороший дом в Одессе, наша бабушка находилась 5 мес.и нашу семью полностью всё устроило.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *