Перейти до вмісту

Пансіонат в Рівному

Пансіонат «Життя в радість» в Рівному – місце, де зібрано все найкраще, що ми можемо запропонувати сьогодні літнім людям. Тут ми створили справжній оазис, покликаний подарувати людям похилого віку відпочинок, наповнити кожну мить їхнього життя радістю і затишком, і дати їм відчути любов і турботу.

Пансіонат «Життя в радість» у Рівному

Пансіонат «Життя в радість» в Рівному - місце, де зібрано все найкраще, що ми можемо запропонувати сьогодні літнім людям. Тут ми створили справжній оазис, покликаний подарувати людям похилого віку відпочинок, наповнити кожну мить їхнього життя радістю і затишком, і дати їм відчути любов і турботу оточуючих.

Адрес:

м. Рівне

Телефон:

+38(098) 886 64 69

Докладніше

Пансіонат «Життя в радість» у Харкові

Радість від кожного прожитого дня в похилому віці - те, про що всі мріють. І наш пансіонат створений спеціально для того, щоб зробити цю мрію реальністю. Ми змогли побудувати пансіонат для людей похилого віку в Харкові, де кожен проживаючий, незалежно від обставин, може стати щасливим. Ми оточили наших підопічних такою турботою і любов'ю, що для багатьох відкрили новий світ - світ, де кожен день - життя в радість.

Адрес:

Харків

Телефон:

+38(098)886 64 69

Докладніше

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *