Перейти до вмісту

Пансіонат в Одесі

Будинок літніх людей та реабілітації в Одесі.

Професійний цілодобовий догляд у пансіонаті «Життя в радість» на найвищому рівні

Ексклюзивний будинок для людей похилого віку Життя в Радість – це місце, де люди похилого віку можуть цілодобово отримувати професійну допомогу. Вони також знайдуть сімейну атмосферу, повну тепла та безпеки. Найвища якість послуг у поєднанні з домашньою атмосферою робить наш будинок для літніх людей найкращим вибором. Ми ставимося до кожного мешканця індивідуально, з належною повагою та турботою.

Ми знаємо потреби людей похилого віку. Саме тому ми подбали про те, щоб догляд за людьми похилого віку максимально задовольняв їх. Будівля та її приміщення обладнані всіма зручностями, що полегшують повсякденне життя. Завдяки системі виклику, керованому з пульта, пересування наших підопічних стає простіше і не потребує зайвих зусиль.

Наш ексклюзивний будинок для літніх людей знаходиться в Одесі. Таке розташування надзвичайно зручне та сприяє частим відвідуванням. Це забезпечує легкий та швидкий доступ завдяки близькості кільцевої дороги. Крім того, сам район з мальовничим садом робить його ідеальним місцем для відпочинку.

Приватний будинок для людей похилого віку «Життя в Радість» створений для того, щоб поліпшити комфорт життя людей похилого віку, зробити їх повсякденне життя легшим і веселішим.

Наші номери – комфорт для проживання

Розкішний будинок для людей похилого віку Життя в Радість в Одесі – це об’єкт, в якому ми враховуємо різноманітні потреби людей похилого віку. Саме тому ми пропонуємо одномісні, двомісні та тримісні номери.Це дозволяє підібрати оптимальне рішення в залежності від фінансових можливостей, особистих переваг та стану здоров’я мешканця.

Номери в нашому будинку для літніх людей затишні, сучасні та повністю функціональні. У кожному номері є зручна та безпечна ванна кімната з такими зручностями, як підйомник для ванни. В усіх номерах є телевізор і доступ до Інтернету. Мешканцям одномісних кімнат також доступний вихід до спеціально виділеного невеликого саду.

Догляд за літніми людьми, що лежать у ліжку

Однією з наших пропозицій також є догляд за людьми похилого віку, які постійно знаходяться в ліжку. Для них підготовлено окрему територію, пристосовану до їхніх потреб у всіх відносинах. Завдяки цьому мешканці можуть почуватися повною мірою комфортно. Вони також забезпечені професійним доглядом з боку персоналу.

Наш ексклюзивний будинок для літніх людей також надає мешканцям можливість користуватися зі смаком оформленими їдальнями. Ми також пропонуємо елегантну загальну кімнату, що ідеально підходить для проведення вільного часу. Дбаючи про здоров’я та фізичну активність наших мешканців, ми також надаємо зручний зал для занять спортом та реабілітації. Ми готуємо їжу на власній кухні. У будинку також є пральня та спеціально відведене місце для зберігання особистих речей. Для повної безпеки людей похилого віку ми використовуємо систему моніторингу.

Пансионат «Жизнь в радость» в Одессе

Пансіонат «Життя в радість» у Одесі

Наш приватний Будинок для людей похилого віку - це установа, яка забезпечує цілодобовий догляд за інвалідами, хронічно хворими та літніми людьми. Ми задовольняємо потреби людей похилого віку та їхніх сімей.

Адрес:

м. Одеса, Вул. Каманіна 23А

Телефон:

+38(098)886 64 69

Докладніше

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *