Перейти до вмісту

Контакти

Телефон:

+38(098) 886 64 69

uarenamed@gmail.com

Наші пансіонати:

м. Львів, Шевченківський р-н, вул. Смолиста, 10

м. Київ, вул. Шолуденка, 319 (Вишгород)

м. Дніпро, смт. Слобожанське, вул. Абрикосова, 1 (кооп. Антей)

Харьківска обл. місто Харків, вул. Чоботарська, 80

Харьківска обл. місто Харків, Дороховський переулок, 6

місто Рівне, вул. Росяна, 3

вул. Олега Рябова, 24, м. Київ, 02000

Коментарі

 1. Моя жена находилась длительное время в Вашем пансионате,вся наша семья очень довольна обслуживанием.Будем Вас,рекомендовать.
  С УВ.Анатолий

 2. Завдяки вам, вашій турботі та дружній атмосфері ваші мешканці почуваються як удома. Тому я хочу висловити вам велику подяку за чудову турботу про мою маму Наталі. В її очах я бачу умиротворення та почуття захищеності, а під час розмов зі мною вона висловлює про вас лише дуже позитивну думку. Бажаю подальших успіхів, дякую за увагу.

 3. Життя в Радість – прекрасний приватний пансіонат. Літні люди живуть тут у сучасних умовах, адаптованих до їхніх потреб. Співробітники опікуються постояльцями, як своєю родиною. Медичне обслуговування, заняття фізкультурою, розважальні заходи, відмінна кухня та свіже заміське повітря! Важко уявити більш дбайливе місце для літньої людини, яка потребує цілодобового догляду. Дуже дякую і рекомендуємо від щирого серця!

 4. Сучасно і водночас сімейно та тепло. Чистота та професіоналізм у поєднанні з посмішкою та привітністю – це унікальне поєднання. Індивідуальний підхід до мешканців, яких не залишили зі своїми недугами, прикростями та самотністю. На кожному кроці турбота, посмішка, повага та добре слово. Так тримати! Я рекомендую.

 5. Я довго шукала пристойне місце для мами, з деменція. Я бачила багато будинків для людей похилого віку, розмовляла з багатьма людьми… Одного разу, вигулюючи свого собаку, я дізналася про будинок для людей похилого віку Життя в Радість під Житомиром. За кілька днів мама потрапила до добрих рук. Спочатку мама ніяк не могла звикнути до нової обстановки та нових правил, але з часом все налагодилося. Я рекомендую всім Пансіонат «Життя у радість»

 6. Всім сім’ям, які стикаються з величезною дилемою, як організувати найкращу допомогу своїм хворим і тим, хто потребує цілодобового догляду, я щиро рекомендую Пансіонат Життя в Радість. Дуже дякую вам за все.

 7. Я не знаю умов у інших таких будинках. Однак я щиро рекомендую «Життя в Радість» у Києві. На мій погляд, професіоналізм і відданість справі всього персоналу заслуговують на величезну вдячність і подяку. Працювати з людьми, які потребують постійного догляду, дуже складно. Звідси наша повага до людей, які дбають про свекруху.

 8. Я дуже рекомендую будинок для людей похилого віку «Життя в Радість». Моя бабуся живе в цьому місці вже багато років, у нас ніколи не було жодного приводу для невдоволення. Великим плюсом є наявність на місці лікаря-фахівця.

 9. Дуже добре місце для людей, які не можуть впоратися самостійно. Чисто, акуратно та приємний персонал. Я був там кілька разів і завжди залишався з добрими враженнями.

 10. Моя мама раніше була в іншому будинку для людей похилого віку. На даний момент я дуже задоволена Будинком для людей похилого віку Життя в Радість – мешканці доглянуті, чисті, хороше медичне обслуговування. У будівлі також чисто, немає неприємного запаху.
  Ніхто не заважає мені спілкуватися з мамою, я часто можу її відвідувати.
  Їжа дуже смачна та адаптована для людей похилого віку.
  Я вважаю, що це один із найкращих центрів такого типу.

 11. Будинок для людей похилого віку «Життя в Радість», безумовно, заслуговує на рекомендації. Хороша атмосфера серед людей похилого віку. Професійний та доброзичливий догляд. Перевагою будинку є його розташування – він знаходиться далеко від жвавої вулиці, що забезпечує людям похилого віку бажану тишу і спокій. Приємним сюрпризом для мене став вигляд людей похилого віку, які гуляють гарним садом під наглядом персоналу. Територія обгороджена та повністю безпечна. Рекомендую на 100%!

 12. Завдяки вам, вашій турботі та дружній атмосфері ваші мешканці почуваються як удома. Тому я хотіла б сказати вам велике спасибі за турботу про мою маму Христину. В її очах я бачу умиротворення та почуття захищеності, а під час розмов зі мною вона висловлює про вас лише дуже позитивну думку. Бажаю вам подальших успіхів, дякую за все.
  Всім рекомендую будинок для людей похилого віку – Життя в Радість.

 13. Будинок для людей похилого віку в Києві – Життя в Радість – це хороша атмосфера серед людей похилого віку. Професійний та доброзичливий догляд. Перевагою будинку є його розташування – він знаходиться далеко від жвавої вулиці, що забезпечує людям похилого віку комфортне проживання.

 14. Велике спасибі за чудову турботу про мою матір, Інну Володимирівну. Медсестри та особи, які здійснюють догляд, дуже намагаються, щоб пацієнти почували себе добре. Я буду рекомендувати Ваш, будинок для людей похилого віку в Києві – Життя в Радість.

 15. Родина Олександри Рутковської висловлює подяку за її багаторічне перебування у Будинку для літніх людей у Житомирі. Дякуємо керівництву та співробітникам Будинку престарілих «Життя в Радість» за надійну, ефективну та приємну співпрацю. Ми раді, що фізичні та духовні потреби Олександри завжди задовольнялися, і ми почувалися спокійно. Ми знали, що вона в безпеці і про неї добре дбають. Дякуємо медичному персоналу за добре та професійне спостереження за станом здоров’я Олександри. Ми хотіли б подякувати всім особам, які здійснюють догляд, які протягом багатьох років зробили величезний внесок у забезпечення гарного самопочуття нашої мами та бабусі та задоволення її фізичних, а також емоційних потреб. Ми усвідомлюємо, що в останні дні її життя догляд був надзвичайно важким і виснажливим, тому висловлюємо вдячність, повагу та сердечну подяку за ваші зусилля та відданість справі. Ми це дуже цінуємо.

 16. Хочу висловити подяку всьому персоналу пансіонату – «Життя в Радість» за доброту, всебічну турботу про мого брата. Я особливо вдячний реабілітологу Артуру Данилюку, який, на мій погляд, має великі знання та досвід лікування літніх людей після інсультів, деменції, хвороби Паркінсона, хвороби Альцгеймера і т.д.
  Велике спасибі всім няничкам і всьому персоналу в будинку для людей похилого віку.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *