Перейти до вмісту

Пансіонат «Життя в радість» у Одесі

Особливості та переваги пансіонату

Пансионат «Жизнь в радость» в Одессе

Приватний будинок для людей похилого віку «Життя в Радість» в Одесі.

Пансіонат в Одесі Життя в Радість було створено з метою створити доброзичливе місце, де індивідуальний підхід до кожного мешканця одночасно створить домашню атмосферу.

Високий стандарт обробки об’єкта, адаптований до потреб людей з обмеженими можливостями, без архітектурних бар’єрів, забезпечує нашим мешканцям почуття безпеки, усамітнення, комфорту та адаптації до різних потреб кожного мешканця.

У нашій країні досі дуже часто панує негативний стереотип «будинку для людей похилого віку», що відбиває у багатьох людей полювання приймати рішення жити в такому центрі або довірити турботу близькій людині. Щоб змінити цей образ, ми відповідаємо на потреби часу, в якому ми живемо, і в якому не завжди сім’я може подбати про літнього в сім’ї. Ми хочемо запропонувати вам місце, про яке тепло згадуватиме і розповідатиме оточуючим і сам житель, і його родина, і яке стане альтернативою самотності в чотирьох стінах власної квартири. Що гасло будинку для літніх людей перестане діяти в суспільстві.

Ми рекомендуємо вам ознайомитися з нашою пропозицією будинка для людей похилого віку.

Наш приватний Будинок для людей похилого віку – це установа, яка забезпечує цілодобовий догляд за інвалідами, хронічно хворими та літніми людьми. Ми задовольняємо потреби людей похилого віку та їхніх сімей. Сім’ї, які хочуть забезпечити своїх близьких професійним доглядом, часто шукають відповідну установу. Варто обрати приватний будинок для літніх людей в Одесі! Ми пропонуємо цілодобовий та щоденний догляд професійних нянь, часті візити лікаря та медсестри, повний пансіон, реабілітацію, працетерапію, організацію вільного часу та багато іншого. Запрошуємо вас ознайомитись з повною пропозицією. Ми подбаємо про спокійне життя ваших близьких!

Фотогалерея

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *