Перейти до вмісту

Пансіонат «Життя в радість» у Дніпрі

Особливості та переваги пансіонату

Жити в радість, коли роки з кожним днем ​​беруть своє – чи можливо це? Для кожного постояльця нашого пансіонату відповідь очевидна. Адже колись ми поставили перед собою завдання – подарувати кожному нашому гостю життя, якого він гідний, і зробити все можливе, щоб кожен прожитий день приносив йому задоволення.

Як результат – наші підопічні, які мають радість перебувати в привтному пансіонаті у місті Дніпро, користуються всіма тими благами, які доступні сьогодні людям похилого віку.

Пансіонат для людей похилого віку Дніпро «Життя в радість»

Будинок для престарілих Дніпро

Для наших підопічних вся територія пансіонату для людей похилого віку обладнана таким чином, щоб усунути перешкоди в пересуванні навіть для людей з обмеженими можливостями. Ми продумали кожен сантиметр їх нового дому і прилеглої території, щоб всі літні люди могли вільно пересуватися і практично не відчувати тих обмежень, які накладає на них вік. Поручні, пандуси, зручні стільці і лавки, широкі коридори і дверні прорізи, спеціально обладнані санвузли – все це кожен день робить життя наших постояльців простіше і приємніше.

Пансіонат в Дніпрі "Життя в радість"Пансіонат в Дніпрі "Життя в радість"Пансіонат в Дніпрі "Життя в радість"

Але є і щось більш важливе – це та увага і турбота нашого персоналу. Адже так часто доводиться чути від людей похилого віку, що вони відчувають себе самотніми і забутими. І тоді ніякі умови життя не можуть компенсувати брак любові. Саме тому так багато уваги ми приділили тому, щоб наші підопічні могли спілкуватися між собою, з персоналом і, звичайно, зі своїми близькими під час візитів.

Реабілітолог Пансіонат «Життя в радість» у ДніпріРеабілітолог Пансіонат «Життя в радість» у ДніпріПансионат « Жизнь в радость » в Днепре

Не можна не брати до уваги те, що багато в чому побут літньої людини визначається станом його здоров’я. Однак ми прагнемо до того, щоб, незважаючи на будь-які обмеження, життя наших бабусь і дідусів залишалося насиченим. І крім щоденної роботи з лікарями, реабілітологами і молодшим медперсоналом, постояльці могли насолодитися простими життєвими радощами: смачною і корисною їжею, свіжим повітрям, чудовим краєвидом, приємною музикою, цікавою бесідою і багатьом іншим.

Приготували хол до новорічних свят, тепло та затишно - Пансіонат «Життя в радість» у ДніпріБудинок для престарілих Дніпро, вид з вікнаПансіонат в Дніпрі "Життя в радість"

Розуміючи, скільки днів, можливо, залишилося нашим близьким в похилому віці, ми повинні зробити все, щоб кожен момент їхнього життя наповнився радістю. І пансіонат «Життя в радість» в Дніпрі – кращий помічник в досягненні цієї мети. Тут бабусі і дідусі знаходять все те, чого потребують, отримують максимум турботи і можуть присвятити себе улюбленим справам в компанії нових друзів.

Пансіонат «Життя в радість» у ДніпріПансіонат в Дніпрі "Життя в радість"Номер на два місця. Пансіонат «Життя в Радість» Дніпро

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Фотогалерея

Коментарі

  1. Добрий день. Я живу в Камянском. Мне в октябре исполнится 75 лет. Хочется узнать об условиях поселения в ваш дом.В каком месте находится ваш дом, сколько стоит проживание. Все остальное я прочитал в описании условий проживания.

      1. Хочу сказать слова благодарности, моя мама Софья Ивановна находиться в данном пансионате уже 2 месяца, персонал приветливый,постоянный уход,забота за пациентами,очень хорошие условия проживания,полноценное питание.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *