Перейти до вмісту

Пансіонат «Життя в радість» у Львові

Особливості та переваги пансіонату

Проживаючи життя, ми хочемо, щоб кожна мить приносила радість. І навіть похилі роки – не привід сумувати і відмовлятися від задоволень, які так важливі для кожного з нас. Пансіонат «Життя в радість» у Львові – це місце для літніх людей, де вони можуть знайти свою радість. Ми прагнемо, щоб кожна літня людина, що проживає у нас, знайшла своє джерело щастя і могла насолодитися кожним своїм днем, забувши про труднощі і випробування, які так часто підносить життя.

Пансіонат для літніх людей Львів «Життя в радість»

Турбота про людей похилого віку – те, чому присвячена вся наша діяльність, а їхні щасливі очі – найкраща нагорода за працю. Саме заради цього ми створили Львівський пансіонат «Життя в радість» і зібрали в його стінах те найкраще, що маємо: великий досвід роботи з людьми похилого віку, найкраще обладнання і відмінні умови життя, що так необхідні нашим літнім рідним.

Наша турбота про старше покоління полягає в одночасному підтриманні їх фізичного і морального здоров’я. З одного боку ми робимо все, щоб люди похилого віку відчували себе комфортно: повноцінно харчувалися, могли гуляти і займатися спортом, при необхідності отримали все необхідне лікування і реабілітацію. З іншого боку, ми піклуємося про їх психологічний стан, приділяючи багато уваги організації дозвілля, спільним іграм і спілкуванню, створюючи умови для зустрічей з сім’єю і підтримці родинних зв’язків.

У стінах нашого пансіонату для людей похилого віку ми створили умови, в яких жити максимально легко і приємно. Тут кожен куточок адаптований під літніх, які, на жаль, часто хворіють, мають складності з пересуванням або просто потребують додаткової підтримки при пересуванні.

Лікарі, реабілітологи та молодший медичний персонал щодня трудяться над відновленням здоров’я наших пацієнтів, надаючи їм необхідне лікування і догляд. Ми допомагаємо підопічним буквально у всьому: в прийомі їжі, в підтримці гігієни та порядку, в простих побутових потребах. Адже кожен з них – член сім’ї, до якого ставляться з любов’ю і турботою, не меншою, ніж до рідних.

Наскільки радісною буде наше життя, залежить від кожного з нас. Однак щастя і благополуччя людей похилого віку залежить від їхніх родичів. І в наших можливостях зробити так, щоб дорогі нам люди на схилі років ні від кого не залежали і були оточені турботою, увагою і любов’ю з боку людей, які їх розуміють.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Фотогалерея

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *