Перейти до вмісту

Транспортування лежачих хворих з лікарні до дому

Виписка з лікарні додому далеко не завжди означає повне одужання людини. Часто, особливо після перенесення таких складних захворювань, характерних для літніх людей, як інфаркт, інсульт, перелом шийки стегна і ін., додому літня людина відправляється ще у важкому стані. Звичайно, загрози життю вже немає, проте, багато функцій організму все ще залишаються порушеними, а попереду чекають місяці реабілітації.

У таких випадках транспортувати людину з лікарні додому не просто, адже переїзд сам по собі становить небезпеку. І часто родичі хворого приймають рішення звернутися за допомогою до професіоналів.

Зазвичай в лікарнях створені всі необхідні умови, щоб без проблем посадити пацієнта в автомобіль. Однак далі можуть виникати складнощі, пов’язані з необхідністю подолання шляху до будинку і доставки хворого безпосередньо в квартиру. Ми завжди готові допомогти нашим клієнтам впоратися з цими труднощами, швидко і безпечно повернувши літню людину додому.

У своїй роботі ми використовуємо тільки найсучасніше обладнання, адаптовані автомобілі, ефективні методики перевезення. Кожен етап нашої роботи ретельно продуманий і відточений, що дозволяє нам найкращим чином здійснювати транспортування з лікарні додому пацієнтів в самому різному стані.

Фотогалерея

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *