Перейти до вмісту

Транспортування людини з переломом

Переломи – часті наслідки падінь, особливо для людей пенсійного віку. В результаті дегенеративних змін в тканинах, їх кістки стають більш крихкими, легше ламаються і часто погано відновлюються. У разі отримання перелому літні люди потребують особливого догляду, більш тривалого лікування та реабілітації. А транспортування людини з переломом і зовсім займає окреме місце в перевезенні хворих.

Травмована кінцівка повинна бути надійно зафіксована. Особливо коли мова йде про необхідність транспортування. Адже в процесі дорожньої тряски можуть виникати сильні больові відчуття, а необережні рухи і недолік фіксації і зовсім можуть призвести до погіршення стану пацієнта.

Послуга «транспортування людини з переломом», яку ми пропонуємо – це повний комплекс заходів, спрямований на те, щоб перевезти підопічного в пункт призначення, і при цьому не допустити погіршення його стану. Для цієї мети ми використовуємо оснащені особливим чином автомобілі, спеціальне обладнання.

Ми готові доставити людину з переломом в лікарню, реабілітаційний центр або додому для продовження лікування в домашніх умовах. До кожного пацієнта у нас індивідуальний підхід, який дозволяє зробити приємною навіть найскладнішу поїздку.

Фотогалерея

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *