Перейти до вмісту

Житомир

Пансіонат для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями “Життя в Радість” у Житомирі.

Ви шукаєте тихе, безпечне місце, яке задовольнить ваші індивідуальні потреби чи потреби ваших батьків? Все це ви знайдете в будинку для людей похилого віку – догляд та реабілітація.

СУЧАСНА БУДІВЛЯ І ЧУДОВІ ОЦЕЛЬНОСТІ.

Будинок для людей похилого віку був спроектований з урахуванням усіх європейських стандартів з будівництва для людей похилого віку та інвалідів. Нашим клієнтам/пацієнтам надається цілодобовий догляд, реабілітація, домашня здорова кухня. Життя у Радість – це кардіологічна здравниця. Будинок для людей похилого віку оточений красивим садом з лавками, де можна розслабитися після процедур і насолодитися перебуванням на свіжому повітрі.

Наші клієнти можуть щодня брати участь у заняттях гімнастикою та анімацією для людей похилого віку, що дозволяє швидко повернутися у форму.

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОГЛЯД.

Догляд за літніми людьми та хворими потребує спеціальної підготовки. Саме тому ми наймаємо професійний персонал у нашому будинку для людей похилого віку. Здоров’я та благополуччя жителів контролюється кваліфікованим медичним персоналом та фізіотерапевтами. Ми хочемо, щоб кожна людина, яка живе в нашому центрі, відчувала себе як удома.

Ми надаємо цілодобову сестринську допомогу у поєднанні з реабілітацією людей похилого віку після переломів, інсультів та перебування у стаціонарі.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Пансіонат «Життя в радість» у Житомирі

Адрес:

Житомир 10031 вул. Танкистів 1

Телефон:

098 886 64 69

Докладніше

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *