Перейти до вмісту

Підйом на поверх

Підйом літньої людини на поверх – один з найскладніших етапів транспортування. Адже часто наші під’їзди не пристосовані для людей з обмеженими можливостями, і люди похилого віку, які в силу стану здоров’я обмежені в своїх можливостях, стають буквально бранцями своїх квартир. Коли ж мова заходить про необхідність повернення додому, наприклад, з лікарні, родичам доводиться звертатися за допомогою до професіоналів, які допоможуть з підйомом на поверх.

Залежно від стану та можливостей пацієнта, команда визначає найбільш комфортний спосіб транспортування людини на поверх. При тому, що вантажні ліфти в звичайних під’їздах є вкрай рідко, піднімати людину по сходах доводиться буквально на руках.

Добре, якщо літня людина може сидіти. Тоді її можна підняти в інвалідному кріслі, що відносно швидко і зручно. Інше питання, якщо мова йде про лежачого хворого. В цьому випадку транспортування можливе тільки на спеціальному візку. Пацієнта надійно фіксують, щоб запобігти падінню, а потім кілька санітарів акуратно заносять його до ліжка.

Ми пропонуємо нашим клієнтам якісне і безпечне надання такої послуги, як підйом на поверх, в будь-який час. Ми завжди готові прийти на допомогу, щоб доставити літню людину додому з гарантією комфорту і безпеки.

Фотогалерея

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *