Перейти до вмісту

Пансіонат «Життя в радість» у Житомирі

Приватний будинок для людей похилого віку, вибір правильного будинку для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями в Житомирі.

На підставі проведених досліджень можна зробити висновок, що все більше людей похилого віку відправляються в будинки для людей похилого віку. Основним чинником, що впливає такий стан справ, є складна життєва ситуація людей похилого віку. Сім’ї не завжди можуть подбати про своїх батьків. Найчастіше відсутність власних дітей та близьких сприяє прийняттю рішення скористатися послугами приватного будинку для людей похилого віку.

Бувае, що сім’я шукає будинок для літніх людей лише тоді, коли вже не в змозі самостійно дбати про своїх близьких. Нерідко люди похилого віку, які вирушають у будинки для людей похилого віку, перебувають у важкому стані, зневоднені, мають погано підібрані препарати, пролежні тощо. Якщо ми відчуваємо, що не в змозі забезпечити нашим близьким кваліфікований догляд на досить високому рівні, варто заздалегідь подбати про їхнє хороше життя в старості і знайти оптимальний центр для людей похилого віку з професійним цілодобовим доглядом. Тільки у спеціалізованих установах, які займаються доглядом за літніми людьми, кожна літня людина, яка бореться з проблемами старості, буде в безпеці і неодмінно зможе повною мірою насолодитися своїм життям у нашому пансіонаті “Життя в Радість”, у Житомирі, на вул. Танкістів, 1.

У закладах догляду за літніми людьми найважливішим завжди є організація догляду, лікування, реабілітації та лікувальних заходів. Професійний рівень послуг може бути гарантований лише правильно підібраною командою лікарів, медсестер, доглядальниць та терапевтів. Гарантування догляду має починатися на самому початку перебування з встановлення діагнозу стану здоров’я і, виходячи з цього, складання індивідуального плану реабілітації та лікування.

Наші послуги:

Догляд за людьми, які страждають на деменцію та хворобу Альцгеймера.

Тимчасовий догляд.

Довгострокове та тимчасове перебування в будинку для літніх людей.

Цілодобовий догляд за пацієнтом/клієнтом.

Послігоспітальна та паліативна допомога.

Психологічна допомога.

Медична допомога.

Групова та індивідуальна реабілітація.

Багата програма трудотерапії.

Індивідуальне медичне обслуговування.

Координація медичної допомоги.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *