Перейти до вмісту

Пансіонат «Життя в радість» у Києві

Особливості та переваги пансіонату

Приватний пансіонат «Життя в радість» в Києві – це новий рівень турботи про Ваших літніх близьких. Тут ми зібрали все, що необхідно людині похилого віку, щоб кожен день її життя дійсно був в радість: комфортні умови перебування, турботливий і доброзичливий персонал, якісний медичний догляд і багато іншого. Беручи на себе турботу про Ваших рідних, ми прагнемо до того, щоб зробити їх життя максимально цікавим, насиченим і приємним.

Пансіонат для людей похилого віку Київ «Життя в радість»

Маючи великий досвід роботи з людьми похилого віку, і прислухаючись до їхніх бажань і потреб, ми змогли створити місце, де кожен наш гість знаходить для себе новий дім і може стати частиною нової великої родини пансіонату.

Ми готові взяти на себе турботи по догляду за людьми похилого віку з різними захворюваннями: хвороби Альцгеймера і Паркінсона, деменція, травми і переломи, наслідки інфаркту та інсульту, цукровий діабет, і надати їм необхідну допомогу. Наші лікарі знають, як допомогти організму відновитися, і використовують тільки найсучасніші протоколи лікування і реабілітації, а також медикаменти і препарати.

Умови життя в нашому пансіонаті одні з кращих, які можна знайти в Києві. Для наших підопічних ми пропонуємо сучасну впорядковану територію, обладнані апартаменти для одного або декількох осіб, просторі загальні кімнати для зустрічей і спілкування, зону для прогулянок біля водойми. Ми продумали все до дрібниць, так що кожен постоялець може комфортно пересуватися по території пансіонату самостійно або за допомогою персоналу.

Ми щодня готуємо для наших підопічних здорову і смачну їжу, уважно стежимо за станом здоров’я їх тіла, а також приділяємо увагу їх психологічному стану, підтримуючи гарний настрій і бойовий дух. У нас регулярно проходять розважальні заходи, постояльці мають можливість спілкуватися між собою, весело проводити час і приймати в гості своїх близьких.

Ми віримо, що, незважаючи на всі тяготи і хвороби, життя в радість може бути і на схилі років. Кожен з нас щодня трудиться, щоб створити для людей похилого віку їх персональний світ. І ми прагнемо подарувати його кожному, хто потрапляє під нашу опіку. Адже турбота про літніх людей – це не просто наш обов’язок – це покликання, якому кожен член нашого колективу присвячує своє життя.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Фотогалерея

Коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *