Перейти до вмісту

Перевезення лежачого хворого в будинок престарілих

Ухвалення рішення про те, що літня людина буде проживати в будинку для пристарілих – непростий етап. Але ще складніше – перевезти людину похилого віку в новий будинок так, щоб не завдати його здоров’ю шкоди. Адже часто людям у віці складно пересуватися самостійно, а для лежачих хворих дорога від будинку до геріатричного центру здається нездоланною. У цьому випадку ми пропонуємо комфортне перевезення лежачих хворих в будинок для людей похилого віку.

Для того, щоб доставити лежачого хворого в пансіонат, ми запрошуємо бригаду фахівців, яка за допомогою каталки доставляє людину до автомобіля. Всі машини, на яких здійснюється транспортування, обладнані особливим чином, що дозволяє комфортно розміститися всередині, при цьому забезпечивши йому необхідний рівень безпеки.

Також в автомобілі є все обладнання, яке може знадобитися – подача кисню, всілякі медикаменти на випадок, якщо пацієнту стане гірше. Це дозволяє забезпечити належний рівень безпеки транспортування. Маршрут прямування також заздалегідь продумується з урахуванням пробок і якості дорожнього покриття.

До моменту прибуття в будинок престарілих нового постояльця вже чекає персонал, готовий прийняти людину і розмістити її в новому місці проживання, а також допомогти облаштуватися.

Фотогалерея

Коментарі

  1. Ми з Житомирщини, потрібно помістити лежачу хвору в пансіонат, де є місце на місяць з перевезенням

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *