Перейти до вмісту

Пансіонат «Життя в радість» у Харкові

Особливості та переваги пансіонату

Радість від кожного прожитого дня в похилому віці – те, про що всі мріють. І наш пансіонат створений спеціально для того, щоб зробити цю мрію реальністю. Ми змогли побудувати пансіонат для людей похилого віку в Харкові, де кожен проживаючий, незалежно від обставин, може стати щасливим. Ми оточили наших підопічних такою турботою і любов’ю, що для багатьох відкрили новий світ – світ, де кожен день – життя в радість.

Пансіонат для літніх людей Харків «Життя в радість»

Як і діти, люди похилого віку потребують величезної кількості часу, догляду, любові, підтримки. Часто своїми силами сім’я просто не може задовольнити потреби свого літнього родича. І тоді за допомогою звертаються до нас – в пансіонат «Життя в радість» в Харкові.

Використовуючи всі сучасні досягнення, ми змогли створити для людей похилого віку умови, в яких їм комфортно і затишно. Гарний ремонт в поєднанні з наявністю всього необхідного обладнання в кімнатах, санвузлах і коридорах, дозволяє постояльцям відчувати себе як вдома, при цьому без проблем пересуваючись по території пансіонату. Звичайно, продуманий і двір для прогулянок на свіжому повітрі. Мешканці будинку можуть гуляти самостійно або під наглядом медперсоналу, якщо вони потребують допомоги і спостереження.

Щодня здоров’ю кожного підопічного приділяється увага. Лікарі регулярно проводять огляди та при необхідності призначають і коригують лікування. Реабілітологи займаються з підопічними ЛФК, фізіотерапією, стежать за підтриманням фізичної форми. Також в штаті є психолог, який може допомогти вирішити питання з моральним станом літньї людини, усунути депресивний настрій, допомогти в адаптації на новому місці.

Окреме місце в нашій команді займає молодший медичний персонал. Саме він виконує щоденну рутинну роботу, яка так важлива для людей похилого віку: допомагає з харчуванням, підтриманням особистої гігієни, стежить за прийомом призначених препаратів і найбільше спілкується з підопічними. Але ж доброзичлива і весела атмосфера в будинку для літніх людей безпосередньо впливає на стан здоров’я і готовність пацієнтів працювати над собою.

Створення та підтримка щасливого життя – це щоденна робота, яку ми виконуємо, щоб кожна людина похилого віку, яка була нам довірена, ні в чому не була обмежена, і відчувала себе щасливою. Адже даруючи радість іншим, ми самі відчуваємо себе краще. І кожен день, який наші рідні прожили в радість, приносить радість і нам.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Фотогалерея

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *