Перейти до вмісту

Доставка на обстеження

Своєчасно проведені обстеження і корекція курсу лікування – запорука успішної підтримки стану здоров’я будь-якого хворого, і особливо – літньої людини. Але відвезти лежачого хворого в лікарню, щоб обстежити і отримати консультацію фахівця, буває не так вже й просто. Адже часто люди похилого віку обмежені в своїх фізичних можливостях і для того, щоб доставити їх в пункт призначення, необхідна допомога фахівців.

У таких випадках ми пропонуємо скористатися послугою – доставка лежачого хворого на обстеження. Команда фахівців повністю бере на себе транспортування на обстеження, продумуючи кожен його етап, і допомагає літній людині дістатися до пункту призначення максимально комфортно.

Незалежно від майбутніх складнощів: високий поверх, відсутність ліфта, тривалий або складний маршрут до пункту призначення, важкий стан пацієнта, наша команда крок за кроком продумує, як клієнту буде найбільш комфортно.

Для зручного і безпечного транспортування застосовуються допоміжні засоби: ходунки, інвалідні коляски, каталки. Для перевезення використовується спецтранспорт, обладнаний спеціально для перевезення літніх пацієнтів. Можливий супровід доктором, який в разі необхідності готовий надати будь-яку необхідну медичну допомогу.

Таким чином відвідати будь-яке необхідне обстеження люди похилого віку можуть своєчасно, комфортно, і головне – безпечно для свого здоров’я.

Фотогалерея

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *