Перейти до вмісту

Пансіонат «Життя в радість» у Полтаві

Особливості та переваги пансіонату

Пансіонат «Життя в радість» у Полтаві

Пансіонат для людей похилого віку Життя в Радість – це місце, де доглядають літніх людей.

Ми створили його в першу чергу з думкою про зручність та комфорт ваших близьких. Ми хочемо гарантувати вам, що вони почуватимуться у нас як удома. Наш будинок для людей похилого віку призначений для людей, для яких дуже важливий високий рівень обслуговування та дружелюбність. Ми хочемо, щоб близька серцю людина насолоджувалась життям, серед доброзичливих людей.

Тихе місце нашого будинку для людей похилого віку

Будинок для людей похилого віку «Життя в Радість» розташований у чарівному місті Полтава, ми створили умови, щоб літня людина провела життя максимально приємно та повноцінно. Це наша місія та мета, яку ми переслідуємо з пристрастю.

Зручний під’їзд – лише одна з переваг нашого Пансіонату

Ми знаємо, наскільки важливий для вас контакт із сім’єю. Тому, коли ви хочете відвідати кохану людину в нашому домі, ми запрошуємо вас щодня з 9:00. Ви можете дістатися до нас із центру. Подивіться на карті, як легко і швидко ви можете дістатися до пансіонату для людей похилого віку “Життя в Радість”.

Будинок для людей похилого віку з багатьма визначними пам’ятками

У будинку для людей похилого віку ми адаптували діяльність до очікувань мешканців. Пансіонат оточений гарним садом із чарівними куточками та лавками.

Будинок для людей похилого віку – це цілодобовий догляд

Безпеку наших пацієнтів забезпечує професійна команда лікарів, дбайливих медсестер, досвідчених фізіотерапевтів та доглядальниць, які знаходяться у їхньому розпорядженні та готові допомогти.Будинок для людей похилого віку «Життя в Радість» приймає як фізично здорових, так і хворих людей. Ми надаємо допомогу хронічно хворим, які перенесли інсульт, старечим недоумством або хворобою Альцгеймера.

У нашому будинку сімейна атмосфера

Ми хочемо, щоб час, проведений з нами, приносив задоволення кожному з ваших близьких. Ми подбали про те, щоб будинок для людей похилого віку був комфортним і зручним, де цілодобовий догляд на вищому рівні, а смачні страви адаптовані до очікувань та раціону мешканців.

У нашому будинку ми подбали про те, щоб мешканці відчували себе в безпеці і невимушено, а сімейна атмосфера сприяла приємному проведенню часу.

Фотогалерея

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *