Перейти до вмісту

Пансіонат в Києві

Приватний пансіонат «Життя в радість» в Києві – це новий рівень турботи про Ваших літніх близьких. Тут ми зібрали все, що необхідно людині похилого віку, щоб кожен день її життя дійсно був в радість: комфортні умови перебування, турботливий і доброзичливий персонал, якісний медичний догляд і багато іншого. Беручи на себе турботу про Ваших рідних, ми прагнемо до того, щоб зробити їх життя максимально цікавим, насиченим і приємним.

Пансіонат «Життя в радість» у Києві

Приватний пансіонат «Життя в радість» в Києві - це новий рівень турботи про Ваших літніх близьких. Тут ми зібрали все, що необхідно людині похилого віку, щоб кожен день її життя дійсно був в радість: комфортні умови перебування, турботливий і доброзичливий персонал, якісний медичний догляд і багато іншого. Беручи на себе турботу про Ваших рідних, ми прагнемо до того, щоб зробити їх життя максимально цікавим, насиченим і приємним.

Адрес:

м. Київ

Телефон:

+38(098)886 64 69

Докладніше
Пансіонат «Життя в радість» у Києві

Пансіонат «Життя в радість» Київ

Наш будинок

Нещодавно збудований будинок для людей похилого віку в Києві «Життя в Радість» запрошує людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями на короткострокове та довгострокове перебування.

Як вдома

Коли ви кажете будинок, ви думаєте: тепло, добро, розуміння та простір для себе? Саме так ми думаємо і саме тому надаємо вам нашу другу установу з догляду за літніми та хворими у місті Київ. Вже 19 років ми обслуговуємо будинки для людей похилого віку для тих, хто потребує цілодобового догляду.

У будинку для людей похилого віку «Життя в Радість» передбачені комфортні умови проживання в одномісних та двомісних номерах для 50 - 70 мешканців так само є кімнати для 4 осіб. Повністю та сучасно обладнаний, з окремими балконами та ванними кімнатами, без позбавлених будь-яких архітектурних бар'єрів.

На першому поверсі знаходиться їдальня та кімнати відпочинку, де ми проводимо групові заняття. Для гостей наших мешканців ми підготували просторе паркування, кафе та ігровий куточок.

Погляньте наш будинок!

Адрес:

Вул. Фрометівська 20, Київ, Україна, 02000

Телефон:

+38(098) 886 64 69

Докладніше

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *