Перейти до вмісту

Відгуки

Відгуки про нас

 1. Зверталися за послугою при перевезенні людини з села до міста. Хлопці були дуже чемні та дбайливі. Допомогли дуже комфортно перевезти бабусю с її хатинки в селі до міста. Усім лишилися задоволені. Дякуємо!

 2. Остались довольны услугами ребят, молодцы! Помогли перевезти человека при этом удивила та отзывчивой с которой они выполняли свою работу….

 3. Здравствуйте, хочу выразить искреннюю благодарность сотрудникам пансионата Жизнь в Радость, за добросовестную работу, человеческое понимание ситуации, профессиональную организацию работы с постояльцами пансионата, а так же уважительное отношение к ним и их родственникам. Мне есть с чем сравнить, была вынуждена поменять два пансионата за полгода по весомо-критичным причинам , поверьте, огромная разница в этом пансионате в лучшую сторону. Рекомендую: очень чисто, уютно, всегда пахнет домашней выпечкой с кухни. Профессионалы своего дела. Спасибо за вашу помощь, за ваш труд. Молодцы!

 4. Хочу выразить благодарность всему коллективу, за чуткое отношение к моей маме! Ей 88 лет, она перенесла инфаркт, я в силу своей работы не могу обеспечить должный уход, но выход нашелся!

  Маме здесь комфортно, уютно, есть с кем пообщаться и очень вкусно кормят. Персонал внимательно подходит к назначениям нашего лечащего врача и постоянно заботится о состоянии здоровья.

 5. Добрый вечер.
  Мой отец живет в доме престарелых “Жизнь в радость”, в Харькове, в течение 2 лет, дом уютный, семейная атмосфера, и я бы рекомендовал его всем.

 6. Хочу виразити велику подяку колективу цього пансіонату за чуйне ставлення до мого батька, який є інвалідом першої групи . На короткий проміжок часу, за життєвими обставинами, ми відали батька до пансіонату. Коли прийшов час повертатись додому, батько заявив що тут він як дома. Йому дуже добре тут, з’явилось багато друзів і він в захваті від опіки і турботи від персоналу.

 7. В цьому році ми мали змогу відвідати жителів пансіонату з програмою собакотеррапії.
  Найперше вражає чистота як на території так і в пансіонаті. Багато дерев, неймовірні клумби з квітами навколо. Все зроблено для комфортного проживання. Можна гуляти, дихати свіжим повітрям, спілкуватися між собою,, зустрічати гостей.
  Працівники пансіонату надзвичайно ввічливі, добродушні, уважні і щиросердечні. Зустрічали нас з щирими усмішками і нагороджували гучними оплесками наших собакотерапевтів.
  А наші дорогі бабусі і дідусі дарували теплоту своїх сердець, обійми для наших песиків і радість спілкування.
  Всі доглянуті, охайні і радісні.
  Щиро дякуємо за гостинність і бажаємо всім здоров’я і добра.

 8. Зачемечательный пансионат, приятные содрудники, домашняя атмосфера, рекомендую.

 9. Затишно, привітно, гарно і здавалось, що ще треба для людей які прожили життя в шаленому темпі, роботі, проблемах і труднощах. А ще потрібне спілкування між собою, з медперсоналом і напевно трішки з тваринами.
  В пансіонаті Життя в Радість у Львові є все: привітні працівники, краса і залишок…
  І навіть в гості приїжджають представники тваринного світу собаки-терапевти. Наша школа Dog friend з радістю відвідували пансіонат. Собаки дарували позитив, хороший настрій і навіювали спогади про минуле. Адже, багато людей мали собак і згадуючи про своїх Тузіків, Барсіків, Рексів і Мухтарів в когось на обличчі була посмішка, а в когось сум і навіть сльози. Але наші собаки дуже постаралися і у всіх людей сяяли усмішка, радість і позитивні емоції. Собаки вміють відчувати людину, її настрій, тривогу, переживання і знають як краще допомогти.
  Ми щиро вдячні за такі зустрічі і бажаємо всім здоров’я, добра і багато позитивних емоцій.

  1. Я из дома престарелых «Жизнь в Радость» в Житомире, и я очень доволен этим местом для пожилых людей.

 10. Пансіонат дуже сподобався!
  Затишні кімнати, дуже чисто, приємний запах,з вікна видно море!
  Ввічливий персонал!
  Пансіонат в Одесі на Каманіна-рекомендую!!!

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *