Перейти до вмісту

Вінниця

Пансіонат в Вінниці

Ми не схожі на звичайний будинок для людей похилого віку. Ми також не схожі на стандартні будинки для людей похилого віку.

Пансіонат «Життя в Радість», місцезнаходження якого знаходиться у Вінниці, є професійним будинком для людей похилого віку, що відрізняється відношенням, яке виявляється у турботі про мешканців та їх близьких. Ми забезпечуємо наших пацієнтів професійною медичною допомогою та цілодобовим сестринським доглядом, пропонуючи при цьому умови та атмосферу як удома. Ми гарантуємо необмежене відвідування найближчих родичів, підопічних та можливість бути у постійному контакті з нашими співробітниками, які триматимуть Вас у курсі стану здоров’я та самопочуття пацієнтів.

Будинок для людей похилого віку та людей, які потребують допомоги 24/7

Наші пансіонати створені з турботою про літніх та хворих, які через вік або стан здоров’я потребують постійного медичного догляду та доступу до послуг професійного догляду. Наша пропозиція адресована як людям, які шукають місце для постійного проживання, так і одужуючим, зацікавленим у реабілітаційному стані. Як і інші хороші будинки для людей похилого віку, ми спеціалізуємося на наданні професійних медичних послуг та послуг з догляду. Це дозволяє нам спрямовувати нашу допомогу як людям похилого віку, так і людям, які потребують інтенсивної та постійної допомоги. Ми допомагаємо сім’ям у цьому відношенні, дозволяючи їм залишатися поряд зі своїми близькими, не турбуючись про організацію побуту з хворим чи інвалідом.

Пансіонат «Життя в Радість» у Вінниці – це домашня атмосфера та традиційна кухня.

Життя в будинку для літніх людей викликає у майбутніх мешканців змішані почуття. В той час, як деякі відчувають полегшення, тому що їм більше не потрібно турбуватися про організацію основних життєвих дій, інші бояться прохолодної та офіційної атмосфери у своєму новому будинку. Будинок для людей похилого віку – це місце, яке випромінює домашнє тепло, а під час їжі – аромати традиційної домашньої кухні, де все готується з нуля зі свіжих продуктів. Саме так ми готуємо для наших клієнтів – по-домашньому, смачно та корисно, приділяючи особливу увагу правильному балансу страв, щоб вони містили всі необхідні для здоров’я макро та мікроелементи.

Про домашню атмосферу нашого Пансіонату на околицях міста Вінниці свідчить і декор нашого Будинку для літніх людей, який відноситься до традиційного домашнього оздоблення. Єдиною відмінністю є просторі та правильно спроектовані ванні кімнати, завдяки яким повсякденна особиста гігієна проходить без ризику у безпечних та комфортних умовах.

Пансіонат Життя в Радість – гарне місце для виходу на пенсію

Життя в Радість – це місце, що сприяє відпочинку на свіжому повітрі. В безпосередній близькості від Будинку для літніх людей ви знайдете безліч місць, де можна прогулятися. Простір перед будинком також сприяє відпочинку та відпочинку на свіжому повітрі. Тут не чути галасу та суєти великого міста. У повітрі немає вихлопних газів. Натомість очі насолоджуються зеленню, а щебетання птахів досягає вух.

Ми приватний Пансіонат для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями у вінниці. Ми приймаємо людей похилого віку, хворих, які потребують паліативної допомоги, та одужують з усієї України. Ми представляємо нашу пропозицію Вашій увазі насамперед завдяки турботі та індивідуальному підходу до кожного мешканця, чиї потреби та очікування ми намагаємося максимально задовольнити.

Пансіонат «Життя в радість» у Вінниці.

Пансіонат «Життя в радість» у Вінниці

Наш Дім для людей похилого віку у Вінниці забезпечує цілодобовий догляд за літніми, хронічно хворими, а також за самотніми людьми, які не хочуть жити одні, хочуть спілкуватися, підтримувати у всіх аспектах життя, і все це у дуже домашній та сімейній атмосфері.

Адрес:

м. Вінниця

Телефон:

+38(098)886 64 69

Докладніше

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *