Перейти до вмісту

Пансіонати «Життя в радість»

Наша мета - щоб у всіх людей похилого віку була щаслива старість

Ми піклуємось про людей

Наші пансіонати працюють в великій кількості міст України.

Пансіонат «Життя в радість» у Києві

Пансіонат «Життя в радість» Київ

Наш будинок

Нещодавно збудований будинок для людей похилого віку в Києві «Життя в Радість» запрошує людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями на короткострокове та довгострокове перебування.

Як вдома

Коли ви кажете будинок, ви думаєте: тепло, добро, розуміння та простір для себе? Саме так ми думаємо і саме тому надаємо вам нашу другу установу з догляду за літніми та хворими у місті Київ. Вже 19 років ми обслуговуємо будинки для людей похилого віку для тих, хто потребує цілодобового догляду.

У будинку для людей похилого віку «Життя в Радість» передбачені комфортні умови проживання в одномісних та двомісних номерах для 50 - 70 мешканців так само є кімнати для 4 осіб. Повністю та сучасно обладнаний, з окремими балконами та ванними кімнатами, без позбавлених будь-яких архітектурних бар'єрів.

На першому поверсі знаходиться їдальня та кімнати відпочинку, де ми проводимо групові заняття. Для гостей наших мешканців ми підготували просторе паркування, кафе та ігровий куточок.

Погляньте наш будинок!

Адрес:

Вул. Фрометівська 20, Київ, Україна, 02000

Телефон:

+38(098) 886 64 69

Докладніше
Пансіонат «Життя в радість» у Вінниці.

Пансіонат «Життя в радість» у Вінниці

Наш Дім для людей похилого віку у Вінниці забезпечує цілодобовий догляд за літніми, хронічно хворими, а також за самотніми людьми, які не хочуть жити одні, хочуть спілкуватися, підтримувати у всіх аспектах життя, і все це у дуже домашній та сімейній атмосфері.

Адрес:

м. Вінниця

Телефон:

+38(098)886 64 69

Докладніше
Пансіонат «Життя в радість» у Полтаві

Пансіонат «Життя в радість» у Полтаві

Пансіонат для престарілих Життя в Радость - це місце, де доглядають за літніми людьми.

Ми створили його в першу чергу з думкою про зручність і комфорт ваших близьких. Ми хочемо гарантувати вам, що вони почуватимуть себе у нас як вдома. Наш будинок престарілих призначений для людей, для яких дуже важливий високий рівень обслуговування і дружелюбність.

Адрес:

м. Полтава

Телефон:

+38(098)886 64 69

Докладніше
Пансионат «Жизнь в радость» в Одессе

Пансіонат «Життя в радість» у Одесі

Наш приватний Будинок для людей похилого віку - це установа, яка забезпечує цілодобовий догляд за інвалідами, хронічно хворими та літніми людьми. Ми задовольняємо потреби людей похилого віку та їхніх сімей.

Адрес:

м. Одеса, Вул. Каманіна 23А

Телефон:

+38(098)886 64 69

Докладніше

Пансіонат «Життя в радість» у Житомирі

Адрес:

Житомир 10031 вул. Танкистів 1

Телефон:

098 886 64 69

Докладніше

Пансіонат «Життя в радість» у Києві

Приватний пансіонат «Життя в радість» в Києві - це новий рівень турботи про Ваших літніх близьких. Тут ми зібрали все, що необхідно людині похилого віку, щоб кожен день її життя дійсно був в радість: комфортні умови перебування, турботливий і доброзичливий персонал, якісний медичний догляд і багато іншого. Беручи на себе турботу про Ваших рідних, ми прагнемо до того, щоб зробити їх життя максимально цікавим, насиченим і приємним.

Адрес:

м. Київ

Телефон:

+38(098)886 64 69

Докладніше

Пансіонат «Життя в радість» у Львові

Проживаючи життя, ми хочемо, щоб кожна його мить приносила радість. І навіть похилі роки - не привід сумувати і відмовлятися від задоволень, які так важливі для кожного з нас. Пансіонат «Життя в радість» у Львові - це місце для літніх людей, де вони можуть знайти свою радість. Ми прагнемо, щоб кожна літня людина, що проживає у нас, знайшла своє джерело щастя і могла насолодитися кожним своїм днем, забувши про труднощі і випробування, які так часто підносить життя.

Адрес:

м. Львів

Телефон:

+38(098) 886 64 69

Докладніше

Пансіонат «Життя в радість» у Харкові

Радість від кожного прожитого дня в похилому віці - те, про що всі мріють. І наш пансіонат створений спеціально для того, щоб зробити цю мрію реальністю. Ми змогли побудувати пансіонат для людей похилого віку в Харкові, де кожен проживаючий, незалежно від обставин, може стати щасливим. Ми оточили наших підопічних такою турботою і любов'ю, що для багатьох відкрили новий світ - світ, де кожен день - життя в радість.

Адрес:

Харків

Телефон:

+38(098)886 64 69

Докладніше

Пансіонат «Життя в радість» у Дніпрі

Жити в радість, коли роки з кожним днем ​​беруть своє - чи можливо це? Для кожного постояльця нашого пансіонату відповідь очевидна. Адже колись ми поставили перед собою завдання - подарувати кожному нашому гостю життя, якого він гідний, і зробити все можливе, щоб кожен прожитий день приносив йому задоволення. Як результат - наші підопічні, які мають радість перебувати в привтному пансіонаті у місті Дніпро, користуються всіма тими благами, які доступні сьогодні людям похилого віку.

Адрес:

м. Дніпро

Телефон:

+38(098) 886 64 69

Докладніше

Пансіонат «Життя в радість» у Рівному

Пансіонат «Життя в радість» в Рівному - місце, де зібрано все найкраще, що ми можемо запропонувати сьогодні літнім людям. Тут ми створили справжній оазис, покликаний подарувати людям похилого віку відпочинок, наповнити кожну мить їхнього життя радістю і затишком, і дати їм відчути любов і турботу оточуючих.

Адрес:

м. Рівне

Телефон:

+38(098) 886 64 69

Докладніше