Перейти до вмісту

Цілодобове перевезення лежачих хворих

Літнім, а особливо лежачим хворим, допомога може знадобитися в будь-який момент. І необхідність доставити літню людину, прикуту до ліжка – серйозна проблема для його родини. Адже часто звичайні швидкі допомоги не надають послуги з перевезення пацієнтів з лікарні додому, з дому в будинок престарілих, а лежачих хворих на звичайному автомобілі не перевезти, адже складності можуть виникнути ще на етапі доставки людини до автомобіля. В цьому випадку розумно звернутися до професіоналів, які спеціалізуються на перевезенні саме лежачих хворих, і надають цю послугу цілодобово.

Транспортування пацієнтів, які повністю позбавлені можливості самостійно пересуватися, має свою специфіку. Вони потребують більшого обсягу допомоги та уваги, а стан їх здоров’я часто не стабільний. Саме тому так важливо продумувати кожен етап.

Незалежно від часу доби, ми готові доставити літню людину в лікарню, допомогти їй подолати шлях до автомобіля і від нього, надати необхідну медичну допомогу в дорозі.

Великий досвід роботи дозволяє нам успішно вирішувати складні ситуації, коли транспортування потрібно негайно, а стан лежачих хворих вимагає корекції і участі лікарів. А наявність широкого асортименту обладнання дозволяє зробити поїздку приємною і безпечною.

Фотогалерея

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *