Перейти до вмісту

Пансіонат «Життя в радість» у Вінниці

Особливості та переваги пансіонату

Пансіонат «Життя в радість» у Вінниці.

Будинок для людей похилого віку Життя у Радість у Вінниці – проведіть час з однолітками

Наш приватний будинок для людей похилого віку «Життя в Радість» створений для всіх літніх людей, як самотніх, так і тих, хто потребує підтримки та спілкування, хронічно хворих та інвалідів. Тільки у нас є можливість провести час з однолітками за спільними іграми, прогулянками, бесідами, чашкою кави та чаю. Завдяки встановленню нових друзів і відносин ви можете почуватися набагато краще і перш за все краще проводити час. Наші доглядальниці забезпечують цілодобовий догляд або догляд протягом кількох годин незалежно від ваших потреб.

Пансіонат у Вінниці Життя у Радість – другий дім

Ми робимо все, що в наших силах, щоб наш приватний будинок для літніх людей у Вінниці став для всіх другим будинком. Ми намагаємось забезпечити сімейну атмосферу, і весь наш заклад створено як теплий та затишний будинок. Якщо вам це потрібно, ми організуємо ваш час, який ви можете провести активно чи відпочиваючи. У нас є величезна вітальня з місцями для ігор, перегляду телевізора, пиття кави та чаю чи відпочинку на самоті. Крім того, ми маємо величезний парк, де можна гуляти цілий день, милуючись природою, алеями, альтанками. Наші доглядальниці допоможуть вам у повсякденних справах, виконанні доручень і навіть у тому, щоб підтримувати зв’язок із сім’єю або заводити нових друзів у центрі. Якщо ви вирішите залишитися з нами, ми також забезпечимо реабілітацію та працетерапію.

Наш Дім для людей похилого віку у Вінниці забезпечує цілодобовий догляд за літніми, хронічно хворими, а також за самотніми людьми, які не хочуть жити одні, хочуть спілкуватися, підтримувати у всіх аспектах життя, і все це у дуже домашній та сімейній атмосфері.

>

Фотогалерея

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *