Перейти до вмісту

Боротьба з артритом – 2

Артрит та його причини-2.

Набряк у суглобі – лікування.

Артрит, додає наш лікар, ми завжди лікуємо комплексно. Важлива хороша співпраця між пацієнтом та ревматологом, фізіотерапевтом та часто психологом. Тільки розуміння проблеми та необхідності довгострокової терапії дозволяє нам розробити хороший план лікування. Ми лікуємо артрит ліками, орієнтованими на конкретне захворювання. В даний час у нашому розпорядженні є широкий спектр методів лікування, починаючи від нестероїдних протизапальних препаратів і закінчуючи імунодепресантами (блокуючими/модифікуючими імунну систему пацієнта) і закінчуючи біологічними препаратами, які стають дедалі доступнішими. Місцеві препарати – стероїди – також використовуються при артриті. Це так звані «закупорки» суглоба.

Люди з артритом повинні продовжувати рухатися!

Рух, звичайно, не вилікує хворобу, але це дуже важливо. У деяких випадках його ефективність навіть можна порівняти з ефективністю ліків. Суглоб, який не рухається, скорочуватиметься і замерзатиме. Нормальна реакція людини на біль у тому, що хочемо «лягти» – почекати, поки біль перестане хворіти. При артриті має бути з точністю навпаки. Якщо боляче, продовжуй рухатися. Однак передбачається, що цей рух, спрямований на певні суглоби, є свідомою реабілітацією під керівництвом досвідченого фізіотерапевта.

Артрит, на жаль, невиліковний; ми можемо говорити тільки про так звані «Зцілити» хворобу. Однак ми завжди прагнемо реабілітації або мінімально можливої ​​активності захворювання. Це ідеальна мета, яку необхідно переслідувати, щоб вивести пацієнта до ремісії, яка може тривати багато років. Це можливо не у кожного пацієнта, але чим раніше буде діагностовано захворювання, тим раніше буде розпочато відповідне лікування і тим більше шансів на тривалу ремісію.

Якщо у когось є запальне захворювання суглобів, воно залишиться у нього на все життя. Йому просто потрібно «потоваришувати» з нею. Дуже важливо, щоб пацієнт змирився з хворобою, і тоді він краще зрозумів проблему, краще співпрацював із лікарем та мав найкращий ефект від лікування. На жаль, артрит – це захворювання, яке може повторюватися та загострюватися, найчастіше, коли пацієнт перебуває у стані сильного стресу або, наприклад, переносить інфекцію. Так працюють аутоімунні захворювання. Хоча ремісія тривала кілька років, під впливом сильного подразника, наприклад, стресу, пацієнт прокидається з болем, опухлими суглобами та… хвороба знову повертається.

Опухлий суглоб – заняття спортом.

Серйозних протипоказань до занять спортом при артриті немає. Навпаки, що більше фізичних навантажень перебуває у пацієнта, то краще. Тут слід чітко підкреслити, що це більше стосується розважальних видів спорту, включаючи окремі дисципліни, ніж підготовки змагань, такий як силове тренування, при якому виникають дуже високі навантаження. Серед фізичних навантажень, рекомендованих ревматологами, є, наприклад, плавання, у якому мають працювати практично всі суглоби, і вони знімаються водою. Другим зазначеним видом діяльності є їзда на велосипеді, яка, на відміну від бігу підтюпцем, не надає такого великого навантаження на коліна та стегна.

Припухлість у суглобі.

Артрит – це група хронічних захворювань, при яких виникають ушкодження суглобів, деформація та обмеження рухливості, а характерними симптомами є набряк суглобів, біль та скутість суглобів. У цій групі захворювань переважна більшість становлять аутоімунні запалення, у яких організм пацієнта сам виробляє антитіла, які ушкоджують структури суглоба. Неліковане запалення найчастіше призводить до незворотних змін – руйнування суглоба та, як наслідок, інвалідності.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *