Перейти до вмісту

Будинок для людей похилого віку гарне рішення

Будинок для людей похилого віку – в яких ситуаціях він стане гарним рішенням?

Будинок людей похилого віку в Києві – це місце, де люди похилого віку можуть розраховувати на цілодобовий догляд. Звичайно, багато хто з нас хотів би провести старість в оточенні близьких людей. Але часто обставини не дозволяють забезпечити належний догляд у домашніх умовах. У такій ситуації чудовим вибором стане спеціалізована установа.

Догляд за людьми похилого віку – яким він має бути?

Догляд за літніми людьми повинен бути комплексним. Перш за все, вам необхідно забезпечити його відповідним інвентарем, який буде корисним вдома та на вулиці. Йдеться, наприклад, про: ходунки, інвалідний візок, крісло для купання, поручні для туалету або пролежневий матрац. Недостатнє оснащення квартири може стати дуже проблематичним для людини похилого віку в повсякденній діяльності. Важливо не лише дбати про здоров’я літньої людини, готувати їжу, давати ліки чи виконувати щоденні гігієнічні процедури. У його повсякденному житті також важливі соціальні контакти та побудова відносин з іншими людьми. Літні люди часто почуваються самотніми та їх супроводжує почуття не захищеності. Піклуючись про близьких, важливо також пам’ятати, що люди похилого віку надають великого значення своєму розпорядку дня та звичкам.

Будинок для людей похилого віку – коли варто його вибрати?

Часто виявляється, що будинок для людей похилого віку зможе забезпечити літній людині кращий догляд, ніж члени її сім’ї. Це рішення слід вибрати, якщо літня людина хронічно хвора і ми не можемо про неї піклуватися, незважаючи на свої почуття до неї. На жаль, турбота про близьку людину пов’язана з великими жертвами. Щоб про члена сім’ї можна було належним чином дбати, ми повинні відмовитися від роботи чи життя. Зрештою, це може зруйнувати нас. Цілодобовий догляд за хворою людиною призводить до виснаження як психічного, так і фізичного. Найчастіше подібні жертви заради літньої близької людини негативно відбиваються на всьому житті сім’ї. Це також є причиною розчарування та стресу.

Варто підкреслити, що без медичної освіти та певних навичок ми не в змозі забезпечити родичу догляд найвищого рівня. Для хронічно хворих людей найкращим варіантом є будинок для людей похилого віку. Вибирати такий засіб варто, зокрема, у таких ситуаціях:

  • старій людині необхідна цілодобова медична допомога,
  • він часто падає,
  • повсякденне функціонування стає для нього все більш важким,
  • має проблеми з пам’яттю або страждає на нейродегенеративні захворювання,
  • не утримує стілець або сечу,
  • не бере участі у сімейному житті або часто конфліктує з родичами.

Коли ще варто замислитись? Це також правильний вибір для людей похилого віку, які живуть самостійно, але починають відчувати труднощі з повсякденним функціонуванням. На жаль, такі проблеми можуть загостритися. Люди похилого віку часто не хочуть створювати проблеми своїй сім’ї, тому не звертаються за допомогою. Тому, якщо ми помітимо зміну якості життя нашої близької людини, давайте почнемо з розмови з нею про можливий переїзд до будинку для людей похилого віку.

Всупереч видимості, люди похилого віку почуваються в будинку для людей похилого віку в безпеці. Вони оточені гарною турботою і водночас мають контакт із однолітками. Тож вони теж не самотні. Вони встановлюють відносини та дружбу, а також розважаються. З іншого боку, сім’я може легко відвідати таку людину, знаючи, що вона чи вона в надійних руках.

Родич у будинку для людей похилого віку – чому це гарне рішення?

Розміщення близького члена сім’ї у закладі такого типу приносить багато переваг. Літній нарешті отримує професійну медичну допомогу і може встановлювати нові відносини з людьми свого віку. У всіх повсякденних справах він отримує допомогу від людей, які виявляють велике терпіння та співчуття. У будинку для людей похилого віку гарантується цілодобова медична допомога, тому людина похилого віку може відчувати себе в повній безпеці. У разі падіння або непритомності він отримає ефективну та миттєву підтримку.

Медичний персонал організовує огляди та стежить за тим, щоб пацієнт приймав відповідні ліки в обумовлений час. Важливо, що люди, які працюють у будинку для людей похилого віку, мають відповідний досвід, а також пройшли навчання. Літня людина в будинку для людей похилого віку почувається частиною суспільства. Тож йому не самотньо, він може проводити час із однолітками. Приналежність до цієї невеликої спільноти для нього є надзвичайно важливою. Також варто додати, що близька нам людина, яка опиниться в будинку для людей похилого віку, щодня буде там у безпеці та захищена.

Перш ніж ухвалити рішення про поміщення близької людини до будинку для людей похилого віку, давайте звернемо увагу на такі питання, як здоров’я родича та ступінь його незалежності. Будинок для людей похилого віку може принести багато користі, але варто обговорити це рішення з лікарем та особами, які здійснюють догляд у цій установі.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *