Перейти до вмісту

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера.

Вкрай важливим є правильний догляд з боку сім’ї і родичів. Однак для ведення потрібна певна схема, яка полегшить пацієнтові орієнтування в повсякденному житті:

 

Пацієнту повинна бути забезпечена незмінність навколишнього середовища і максимально стабільні умови проживання,

добре скласти розпорядок дня на день

регулярну присутність друзів допомагає пацієнтові розвинути певний душевний рівновагу,

при порушеннях пам’яті добре описати предмети, де пацієнт може знайти свої речі,

такі люди не люблять поспіху,

з ним варто спілкуватися простою мовою, не використовуючи складні речення, пацієнту потрібно дати можливість бути незалежним якомога довше, навіть якщо деякі дії виконуються повільніше, ніж раніше, важливо регулярно тренувати пам’ять, рахунок, ігри в слова, спільне читання газет або книг, розгадувати кросворди,

щоденні вправи важливі для пацієнта,

почуття пацієнта можна стимулювати музикою, улюбленими стравами і запахами.

Першими симптомами хвороби зазвичай є порушення пам’яті, апатія, слабкість тіла, відсутність інтересу до роботи, небажання виконувати будь-які дії і нездужання. Чим раніше ви їх помітите, тим легше буде зупинити розвиток хвороби. Найчастіше проблему ігнорують родичі літніх людей, оскільки вважають, що це всього лише наслідок старіння організму. Пацієнт детально пам’ятає, що сталося кілька років тому, але не знає, що сталося напередодні. Аналогічним чином може початися хвороба Альцгеймера. Кордон між цими станами дуже тонка, хоча при хворобі Альцгеймера також важко вимовляти слова.

 

Ми завжди намагаемося зрозуміти пацієнта. Якщо це неможливо, потрібно дати йому зрозуміти, що ви знаєте, що він має на увазі. На цьому етапі ми можемо змінити суть розмови. Контакт з пацієнтом вимагає терпіння і часу. Дати закінчити те, що він хоче нам сказати.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *