Як виглядає догляд за людиною після інсульту?
Стан пацієнта після інсульту залежить від ступеня змін. Час, що минув з моменту появи перших симптомів до надання медичної допомоги, має велике значення. Для відновлення втрачених функцій реабілітацію слід починати в перші дні після інсульту.
На ранніх стадіях важлива профілактика пролежнів.
Антіпролежневий матрац, регулярне зміна положення і належна гігієна пацієнта можуть принести велику користь. З самого початку подбаємо про правильне положення тіла у наших близьких. Було показано, що це важливо для розвитку пластичності на більш пізній стадії. Звичайно, не варто використовувати занадто тривалу пробіжку для пацієнта. Вводяться дихальні вправи, що поліпшують функції дихальної системи. Щоб уникнути тромбовоспалітельних змін тренуємо кінцівки. На цьому початковий період реабілітації закінчується. Починається навчання використанню інвалідного візка, і ви знову починаєте ходити. Після звикання до сидячого положення фізіотерапевт починає піднімати пацієнта. Поліпшення психомоторних навичок покликане забезпечити максимально можливу незалежність пацієнта. Щоб повернутися до нормального функціонування в сім’ї та суспільстві, застосовується нейропсіхотерапія. Когнітивні й емоційні розлади можуть бути такими ж серйозними, як і у фізичній сфері. Тому може знадобитися логопедія, поліпшує увагу, здатність до концентрації і просторового мислення.
Часто догляд за коханою людиною, що перенесли інсульт, – це робота на повну ставку. Існують різні форми підтримки, якими варто скористатися. Проблема інсульту широко поширена в нашому суспільстві.
Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.
uarenamed@gmail.com – для клієнтів