Перейти до вмісту

Догляд за пацієнтами.

Медичний персонал пансіонату “Життя в Радість” у Львові.

Догляд пацієнтів надає спеціалізований медичний персонал.

Фахівці-психіатри, психотерапевти, психологи, медсестри, фізіотерапевти. Крім того, ми забезпечуємо цілодобове медичне обслуговування та догляд. Під час перебування пацієнти можуть отримати консультацію спеціаліста. У пансіонаті гарантовано доступ до консультацій спеціалістів. Відділення лікування невротичних захворювань працює лише у стаціонарному режимі. Залежно від діагнозу та серйозності проблеми пацієнти можуть пройти певну терапевтичну програму. Лікування спрямоване на пацієнтів з усієї України. Пацієнти приймаються виходячи з медичного призначення. У напрямку ми очікуємо короткого опису попереднього лікування, можливо корисно додати копії відповідних документів попереднього лікування (інформаційні карти про перебування в лікарні, довідки про попередні курси лікування). Пацієнти надходять у відділення лікування невротичних захворювань у плановому порядку. Кваліфікаційна група на підставі напряму приймає рішення про вступ у відділення лікування захворювань. Після позитивної кваліфікації пацієнти отримують дату надходження до палати відповідно до порядку подання заяв, внесених до списку очікування відповідно до процедури.

Критерії прийому у відділення лікування невротичних розладів – стресові та соматичні невротичні розлади – поведінкові синдроми, пов’язані з фізіологічними порушеннями та фізичними факторами – розлади особистості та поведінки у дорослих психотичні розлади, розлади особистості зі значно порушеними адаптивними здібностями, психічні , ендогенні розлади настрою, наприклад, маніакальні епізоди, важкі депресивні епізоди, активна залежність від психоактивних речовин, тяжке соматичне захворювання, судові розгляди, порушено кримінальну справу, немає мотивації чи можливості стаціонарної психотерапії.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *