Перейти до вмісту

Домашня реабілітація

Домашня реабілітація 10 причин, чому вона того варта

Що ви знайдете у статті?

Домашня реабілітація в даний час є однією з форм фізіотерапії, що найчастіше вибираються, серед пацієнтів. Це з численними перевагами для пацієнта. Широке застосування реабілітації в домашніх умовах означає, що його можуть використовувати як люди після операцій та ортопедичних процедур, пацієнти після неврологічних інцидентів, таких як інсульт, так і літні та молоді люди з хронічними захворюваннями, такими як біль у суглобах або біль у спині. Терапія в домашніх умовах – це насамперед зручність, економія часу, при цьому висока якість. Реабілітація в домашніх умовах не відрізняється за стандартами від тієї, що проводиться в палаті чи кабінеті, оскільки проводиться досвідченими та висококваліфікованими фізіотерапевтами.

Домашня реабілітація – основні переваги

Економія часу є перевагою реабілітації з доступом до пацієнта. Вам не доведеться витрачати час на те, щоб дістатися об’єкту. Дати зустрічей встановлюються індивідуально. Це заощаджує не тільки такий дорогоцінний час, а й кошти, пов’язані з транспортом.

Гнучкий графік означає, що вам не доведеться пристосовуватися до жорсткого графіка установи, і ви організуєте візити індивідуально з терапевтом. Завдяки цьому вам не доведеться реорганізовувати свій робочий день, а реабілітація є його рухомою частиною.

Індивідуальний підхід є основою домашньої реабілітації. Фізіотерапевт приділяє всю свою увагу огляду, діагностики та лікування одного пацієнта під час візиту. У той час як у більшості установ ця увага повинна бути поділена на кількох пацієнтів. Робота віч-на-віч є гарантією найвищої якості та відмінних результатів реабілітації.

Динамічний прогрес у процесі лікування пацієнта виходить результат індивідуального підходу, і дружнє середовище, в якому відбувається реабілітація. Фізіотерапевт зосереджує свою увагу лише на одному пацієнті, завдяки чому він має повний контроль над перебігом вправ, а домашня атмосфера допомагає пацієнтові почуватися у безпеці та впевненості у кожному наступному кроці вперед.
Обмеження рухливості у пацієнтів після операцій похилого віку, після періоду госпіталізації чи пацієнти після нещасних випадків та неврологічних інцидентів не дають їм дістатися до установи чи реабілітаційного кабінету. У той же час це ті люди, які найбільше потребують реабілітації на даному етапі, щоб повернутися до повноцінної фізичної форми. Домашня реабілітація – єдиний шанс відновити фізичну форму у цій групі пацієнтів.

Комфорт пацієнта в домашній реабілітації це, перш за все, професійна допомога в домашній обстановціна вашому будинку. Без необхідності реорганізації календаря.

Висока якість обслуговування забезпечується досвідом та високою кваліфікацією терапевтів. Наші фізіотерапевти постійно вдосконалюють свої знання на численних курсах та тренінгах. Для відвідування пацієнта вони надають необхідне висококласне реабілітаційне обладнання. Все це робить домашня реабілітація не відрізняється за стандартами від того, що проводиться у Пансіонаті чи Центрі.

Домашня атмосфера змушує пацієнтів відчувати себе у безпеці та впевнено під час терапії. Багато пацієнтів, у тому числі й люди похилого віку, відчувають великий дискомфорт при виході з дому. Ці люди мають шанс на професійну допомогу вдома. Завдяки цьому значно знижується рівень стресу, страху та невпевненості.

Сучасні методи терапії вони надаються не лише пацієнтам у реабілітаційних закладах. Пам’ятайте, що найновіші методи терапії – це насамперед добре освічені, досвідчені та творчі фізіотерапевти, які приходять до пацієнта.
І для багатьох пацієнтів це фактор, що обмежує можливості та бажання рухатися. Що робить його частою причиною для скасування відвідин установи та переривання процесу реабілітації. Домашня реабілітація дозволяє отримати швидку адресну допомогу вдома. Фізіотерапевт працює з пацієнтом, усуваючи біль, щоб відновити максимальну працездатність пацієнта.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *