Перейти до вмісту

Фізична активність дуже важливо.

Пансіонат для людей похилого віку, фізична активність.

Яка медична допомога пропонується в будинку для людей похилого віку?

Людський мозок чудовий. Все життя він багато працював. Однак ми повинні дати йому відпочити, інакше його буде виснажено.

Поки ми молоді, ми не думаємо про роботу мозку, тому що він працює без серйозних збоїв. Ми міняємо час сну, спимо нерегулярно, пізно лягаємо і спимо, коли втомилися. Хоча мозку це не подобається, насправді він не дає нам відчути це. Ми самі не дуже дбаємо про це, тому що засинаємо відносно швидко, іноді встаємо рано-вранці або, коли у нас є можливість, спимо довше. Мозок багато переносить у молодому віці і не подає тривожних сигналів. Однак із віком все змінюється. Спостерігається прискорення фази сну, ми схильні лягати спати раніше і прокидатися вдосвіта – навіть о 5 ранку. Коротшає тривалість нічного сну, і буває, що вдень ми засинаємо, часто спить. Більше того, сон у похилому віці переривається пробудженням, і тому якість сну погіршується. Будинок для людей похилого віку забезпечить вам міцний нічний сон.

Які фізичні навантаження рекомендуються людям похилого віку?

Фізична активність замінює сон і знижує ризик розвитку багатьох захворювань, таких як:

депресія
надмірна вага, ожиріння
деменція та когнітивні розлади
інсульт
остеопороз
діабет 2 типу
гіпертонія
серцево-судинні захворювання.

Вправи зменшують сприйняття сну, зменшують хронічний біль і є найефективнішим способом запобігання старінню. Ми повинні адаптувати його до стану здоров’я та можливостей. Щоденні фізичні вправи є найбільш підходящими, але перенапруги. Насамперед потрібно гуляти, плавати, кататися на велосипеді, якщо дозволяє здоров’я. Бажано виконувати прості рухові вправи, що зміцнюють м’язи, але не втомлюють їх. Якщо ви ніколи не були фізично активними, давайте почнемо з більш легких та коротких вправ. Найкращий вид спорту для здоров’я – це спорт на відкритому повітрі, тому що він також насичує організм киснем. Навіть 20 хвилин на день швидкої ходьби, бігу підтюпцем або аеробіки – чудові ліки. Однак, якщо погода не сприяє тренуванням на свіжому повітрі, ви можете займатися спортом вдома або у фітнес-клубі або плавати у басейні. Обов’язково потрібно розтягувати м’язи, щоб вони не застрягли. До того ж, фізичні вправи дозволяють скинути зайві кілограми. Якщо ми перестанемо рухатися, у нас будуть проблеми з рухливістю, ожирінням та роботою мозку. У будинку для людей похилого віку проводяться заняття для пенсіонерів.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *