Перейти до вмісту

Фізична активність

Всім відомо, що фізична активність і спортивний спосіб життя надзвичайно важливі для нашого здоров’я. Часто через малорухливого способу життя і відсутність фізичних вправ і дорослі, і діти борються з проблемою ожиріння. Щоб цього не сталося, ви можете, наприклад, використовувати безкоштовні тренажерні зали під відкритим небом, тобто ті, які знаходяться на відкритому повітрі.

 

Йдеться про відкритий тренажерний зал, який обладнаний пристроями для розтяжки, тренування м’язів і розслаблення. Такі машини адаптовані для людей похилого віку, тому вони не викликають травм. Насправді будь-які вправи на свіжому повітрі підуть на користь людям похилого віку. Люди похилого віку рідко відвідують традиційні тренажерні зали, тому що їм часто соромно за інших відвідувачів, а фінансові проблеми є додатковою перешкодою.

 

 

 

Таким чином, можна зробити висновок, що тренажерні зали на відкритому повітрі – це не тільки відмінна розвага, але і відмінна форма фізичної активності, яку люди похилого віку можуть використовувати кожен день. Навіть якщо це не приносить дивовижних результатів, це все ж краща альтернатива, ніж тренування на килимі перед телевізором. Більш того, такий фітнес-парк можна використовувати як місце зустрічі друзів, які, як і ви, хотіли б трохи пересуватися. У такій компанії вас не покине гарний настрій.

 

 

Тренування на свіжому повітрі також приносять багато переваг, про які ми часто забуваємо.

Фізична активність на свіжому повітрі для людей похилого віку має ряд переваг. Це спосіб щодня насичувати організм киснем і забезпечувати його необхідним вітаміном D3. Активний відпочинок на відкритому повітрі покращує кровообіг, дихальну функцію і координацію тіла. Він дуже позитивно впливає на самопочуття, додає бадьорості та енергії.

 

 

 

1. Поліпшення самопочуття

 

 

 

Тренування на свіжому повітрі впливають на наше самопочуття. Це пов’язано з підвищеним виробленням ендорфінів. Дослідження, проведені за участю людей, що тренуються на відкритому повітрі, показали, що можливість спілкування з природою швидко допомагає нам відчути себе краще після напруженого і стомлюючого дня.

 

 

 

2. Контакт з природою

 

 

 

Якщо ми щодня настільки поглинені професійними справами або домашніми обов’язками, що у нас немає часу на прогулянку або поїздку, такі тренування в фітнес-парку – відмінна ідея для активного відпочинку.

 

 

 

3. Краща м’язова робота.

 

 

 

Під час тренувань в тренажерному залі на відкритому повітрі ми часто задіємо інші групи м’язів. Це тому, що місцевість, по якій ми рухаємося, не така гладка, як бігова доріжка в закритому приміщенні. Крім того, відвідуючи закритий тренажерний зал, ми докладаємо помірну дозу зусиль, в той час як вправи на відкритому повітрі представляють нам більш незвичайні ситуації, які покращують нашу витривалість.

 

 

 

4. Оксигенація організму.

 

 

 

Під час бігу або їзди на велосипеді на свіжому повітрі ми насичуємо мозок киснем, і в результаті він краще працює, а значить – краще справляється з надмірним стресом і нездужанням.

 

 

 

5. Вітамін D

 

 

 

Займаючись на сонці, ми отримуємо можливість забезпечити наш організм великою кількістю вітаміну D, який відповідає за багато важливих життєвих процеси. В результаті його нестачі ми не тільки бліднемо, але і маємо більш слабкий імунітет і страждаємо від гіршого самопочуття.

 

 

 

6. Спалено більше калорій.

 

 

 

Фактично, вправи на свіжому повітрі допомагають нам спалювати набагато більше калорій. Це пов’язано з різноманітністю місцевості, на якій ми тренуємося, а також з умовами тренувань, які вимагають від нашого тіла швидкої адаптації.

Будинок престарілих Життя в радість у Києві спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *