Перейти до вмісту

Гіпертонія у людей похилого віку.

Симптоми гіпертонії, профілактика та допомога.

Коли можна говорити про гіпертонію?

Однією з найпоширеніших проблем зі здоров’ям є гіпертонія. Ми вважаємо нормальним тиск 120 та 80 . Часто ці значення зростають, не викликаючи загрози життю. Передбачалося, що граничне значення виміру, від якого йдеться про Гіпертонію 140-160 та 90-95.

Симптоми гіпертонії можуть бути.

Головний біль зазвичай відчувається в потилиці, у її верхній частині або, за деякими даними, покриваючи всю голову – проте багато людей з гіпертонією їх взагалі не відчувають.

Почуття дзвін у вухах, він зазвичай вражає обидва вуха, іноді люди з гіпертонією говорять про шум у голові, в одних він виникає з самого ранку, в інших тільки в другій половині дня, а в багатьох зовсім немає.

Враження іскри або плями перед очима. Люди, які скаржаться на цю недугу, стверджують, що чим ближче до вечора, тим більше посилюється явище, проте багато людей ніколи не відчувають таких зорових відчуттів.

Серцебиття з’являється найчастіше у різний час доби, рідко вночі і триває нетривалий час – до декількох хвилин, цей симптом вражає людей із гіпертонією.

Запаморочення вони з’являються вранці після вставання з ліжка або протягом дня при фізичних навантаженнях, але мало хто з страждаючих на гіпертонію мав їх хоча б один раз.

Проблеми зі сном, носові кровотечі, що повторюються, є неприємним симптомом, проте вони зустрічаються вкрай рідко.

При кожному симптомі ми вказали, що у багатьох людей їх немає зовсім, тому що симптоми гіпертонії дуже різні, і 50% людей з гіпертонією не мають жодних симптомів.

Систематична фізична активність регулярні фізичні вправи підвищують працездатність серця та благотворно впливають на всю кровоносну систему. Прогулянка з пацієнтом позитивно позначиться на його стані, тому варто переконати його вийти на вулицю, якщо немає протипоказань.

Обмеження солі у продуктах харчування. Дуже часто досить просто змінити свій раціон на дієту з низьким вмістом солі, щоб зменшити тиск.
Здорова дієта з низьким вмістом жирів, що допоможе підтримувати належну вагу.

Правильна вага явно важлива для підтримання нормального тиску та зниження рівня холестерину. Харчування має містити всі необхідні поживні речовини, вітаміни та мікроелементи. Давайте подбаємо про те, щоб пацієнт часто вживав рибу, адже в ній містяться цінні омега-3 кислоти, і цільнозерновий хліб, який є джерелом клітковини, що знижує рівень холестерину в крові. Хворі на гіпертонію також повинні пити соки: чорноплідної горобини, смородини та грейпфрута – після консультації з лікарем, оскільки деякі препарати взаємодіють з компонентами соку і можуть різко знизити тиск.

Профілактика та допомога.

Завдяки розслабленню знижується рівень стресу, що позначається на небезпечному, швидкому підвищенні тиску.

Уникнення стресу та психологічна підтримка. Літні люди часто супроводжуються почуттям глибокої депресії через зниження фізичної, інтелектуальної та соціальної працездатності. Ми підтримуємо пацієнта в його інтересах та діяльності та дбаємо про його благополуччя.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *