Перейти до вмісту

Лікування перелому шийки стегна.

Реабілітація після перелому стегнової кістки Київ.

Вам цікаво, де у Києві проводиться професійна реабілітація після перелому стегнової кістки? Переконайтеся самі, як спеціалізований догляд надається у нашому центрі Життя у Радість. Ми використовуємо сучасні фізіотерапевтичні методи для роботи з пацієнтами, досягаючи найкращих результатів. Що ще допомагає реабілітації після перелому стегна? Це поєднання прихильності наших фахівців та пацієнтів, які відчувають повну підтримку та мотивацію до роботи. Без нього реабілітація стегнової кістки не пройшла б так добре.

Коли може статися перелом стегнової кістки?

Реабілітація після перелому шийки стегна найчастіше стосується людей похилого віку. Травми зазвичай виникають при відносно невинних падіннях, а також при спонтанних переломах. Найчастіше буває у жінок через гормональні порушення та зміни скелета. Перелом стегнової кістки – серйозна травма, яка пов’язана з численними ускладненнями та утрудненням зрощування кісток. Сама структура кісток ускладнює процес лікування, тому необхідна швидка реакція лікаря та реабілітація після перелому.

Основними факторами ризику є остеопороз та остеопенія, а також гормональні порушення, що виникають під час менопаузи. Імовірність перелому також вища у разі раку, захворювань, пов’язаних зі старінням, захворювань кісток, пов’язаних із нирковою недостатністю, та неврологічних розладів. Обмежена кількість факторів ризику пов’язана з тим, що здоровій молодій людині потрібна величезна сила, щоб зламати стегнову кістку.

Як виглядає реабілітація після перелому стегнової кістки?
Курс реабілітації після перелому стегнової кістки залежить від індивідуальної ситуації пацієнта. Вправи не універсальні, тому що поточний стан людини, яка звертається до нашого центру в Києві, визначає дії, що вживаються реабілітатором. У багатьох випадках насамперед проводиться операція. Потім необхідна реабілітація після операції з перелому стегнової кістки, яка починається першу добу після операції.

Працюючи з пацієнтами, ми також дбаємо про перевиховання ходи. Це особливо актуально для реабілітації після перелому стегнової кістки дитини, яка може закріпити патологічні патерни рухів. Також варто подбати про дорослих.

Чому нам варто довіряти?

Реабілітація після перелому діафіза стегнової кістки або шийки стегна – складний процес, але в нашому центрі, ви можете розраховувати на професійну допомогу. Ми ділимося своїми знаннями та багаторічним досвідом з пацієнтами/клієнтами, забезпечуючи приємну атмосферу під час тренувань. Завдяки тому, що реабілітація після операції з перелому стегнової кістки відбувається комфортно, пройти процес лікування набагато простіше. У нашому центрі також працюють:

реабілітація після перелому ноги,
реабілітація після перелому великогомілкової кістки,
реабілітація після перелому плеснових кісток,
реабілітація після перелому гомілковостопного суглоба.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *