Перейти до вмісту

Лікування при синдромі хронічної втоми.

Синдром хронічної втоми: причини та симптоми. Лікування синдрому хронічної втоми.

Синдром хронічної втоми вважається ще одним захворюванням цивілізації. Все більше людей борються з хронічною сонливістю, втомою, фізичним виснаженням чи проблемами з концентрацією уваги. Які ще симптоми дає СХУ? Як лікувати синдром хронічної втоми?

Синдром хронічної втоми – це незрозуміла втома, яка не минає після відпочинку та триває понад 6 місяців. Синдром хронічної втоми це вважається ще однією хворобою цивілізації, проте офіційно не можна сказати, що це хвороба, тому що СХУ не входить до міжнародного списку захворювань, які можуть визнати психіатри.

Вчені підозрюють, що причинами захворювання можуть бути імунні фактори, тобто пов’язані з імунною системою людини, наприклад, алергія та інфекційні інфекції (деякі люди безпосередньо перед початком СХУ піддаються грипоподібним інфекціям).

Хто найбільш схильний до ризику синдрому хронічної втоми?

На синдром хронічної втоми найбільш уразливими є люди, які живуть у постійному бігу, що пов’язане із веденням нездорового способу життя. Результатом може стати виснаження організму та СХУ, які можуть виникнути навіть у молодих людей.

СХУ дуже часто вражає людей, які виходять на пенсію.

Деякі професійні групи, такі як лікарі, медсестри, священнослужителі, психотерапевти або вчителі, також схильні до синдрому хронічної втоми. У цих середовищах дуже поширений так званий синдром вигорання, наслідком якого є СХУ.

Основним симптомом СХУ є постійне або рецидивне почуття втоми (як фізичної, так і психічної), що виникає протягом не менше 6 місяців, яке посилюється настільки, що домінує над іншими симптомами. Більше того, це почуття не минає після відпочинку та суттєво впливає на професійну, соціальну та особисту активність пацієнта.

Симптомами, що супроводжують СХУ, можуть бути:

  • біль у горлі,
  • болючі збільшені лімфатичні вузли, особливо шийні та пахвові,
  • біль у м’язах та суглобах (але без особливостей запалення та набряку),
  • головний біль, але іншого характеру, ніж біль, що з’явився до хвороби,
  • нездужання після тренування, що зберігається більше 24 годин
    порушення пам’яті та концентрації уваги,
  • порушення сну (часто втома після пробудження, ніж перед сном).

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *