Перейти до вмісту

Медичне транспортування хворих

Що таке транспортна служба для інвалідів?

Послуга орієнтована на переміщення людей з обмеженими можливостями з однієї точки в іншу, забезпечуючи при цьому певний рівень підтримки та доступності для людини, що перевозиться під час подорожі.

В ідеалі транспортна служба для інвалідів відноситься до категорії екстрених перевезень, і це правильно. Це важливо для людей, яким важко користуватися громадським транспортом, таким як автобуси чи поїзди. Це пов’язано з тим, що системи громадського транспорту можуть не мати адекватних допоміжних засобів, таких як служби інвалідних візків, для забезпечення мобільності людей з обмеженими можливостями (людей з обмеженими можливостями).

Тому використання транспортних послуг для людей з обмеженими можливостями є ідеальним рішенням, оскільки забезпечує оптимальну допомогу людям із порушеннями опорно-рухового апарату.

Чому варто користуватися транспортом для людей з обмеженими можливостями?

Цей вид транспорту для людей з обмеженими можливостями не новий. Але деякі цільові аудиторії можуть шукати переконливих фактів, які допоможуть їм вибрати цей напрямок замість традиційного мобільного доступу. Люди з обмеженими можливостями самостійного пересування або тимчасово знерухомлені через, наприклад, травми або хірургічне втручання, також можуть з успіхом скористатися послугами фахівців, які займаються медичним транспортом. Машина швидкої допомоги пристосована для перевезення інвалідів, що легко вміщує додатковий багаж пацієнта. Проте перевезення хворих — це не єдина послуга, яку надає компанія цього типу. Що вони ще можуть зробити?

Мільйони людей у всьому світі страждають від інвалідності, яка обмежує їхні можливості робити те, що вони можуть робити — деякі тимчасово, інші — у довгостроковій перспективі. Життя людей з інвалідністю може бути важким, і обсяг допомоги, якої вони потребують повсякденного життя, залежатиме від тяжкості їхньої інвалідності. З введенням транспортних послуг для інвалідів люди з обмеженими можливостями тепер можуть користуватися перевагами транспортних послуг, адаптованих до потреб.

Вам чи вашим близьким важко орієнтуватися в одному через інвалідність іншого? Можливо, ви шукаєте життєздатні альтернативи, щоб дістатися до ваших улюблених місць або записатися на прийом до лікаря. Не дивіться далі, оскільки транспорт для інвалідів призначений для задоволення потреб у мобільності людей з обмеженими можливостями.

Ми гарантуємо безпечне перевезення інвалідів

Ми пропонуємо транспорт для людей з обмеженою рухливістю або тимчасово знерухомлених у зв’язку з травмою або післяопераційним періодом.

Наша діяльність у цій галузі включає:

 • транспортування діалізних хворих,
 • в санаторії,
 • в будинки для людей похилого віку,
 • в хоспіс,
 • до медичних закладів,
 • для реабілітації та працетерапії,
 • з лікарні до іншої лікарні,
 • медичне транспортування хворих,
 • перевезення хворих,
 • міжнародний транспорт,
 • безпека масових заходів
 • перевезення людей з інвалідністю,
 • перевезення людей з обмеженими можливостями

Що таке транспортна служба для інвалідів?

Ось деякі з переваг використання транспортних послуг для інвалідів:

Перевезення людей з обмеженими можливостями. Безперечно, використання традиційної транспортної системи — це своєрідна боротьба. Люди з обмеженими можливостями важко сідають і виходять з автомобіля. Крім того, в автобусах немає регулювання висоти, що ускладнює завдання для людей з обмеженими можливостями. Також важко сидіти на сидінні, особливо коли в автомобілі є інші пасажири.

І навпаки, транспортний засіб, доступний для інвалідних візків, має мінімальне регулювання висоти, щоб полегшити посадку та висадку. Він також просторий, що підвищує комфорт під час транспортування.

Обслуговування від дверей до дверей

Система також пропонує послугу «від дверей до дверей», яка включає зустріч з вами за місцем проживання, доставку до кінцевого пункту призначення та повернення додому.

Надійний транспорт

Громадський транспорт відносно ненадійний. Чи не хочете пропустити наступну зустріч з лікарем? Крім того, ваші близькі не завжди можуть бути поряд.

Тому вибір транспортних послуг для людей з обмеженими можливостями – найкращий варіант. Це не тільки швидше, але й безпечніше та зручніше.

Професійна допомога

Ви можете бути впевнені, що їдете не лише до місця призначення, а й до професійної допомоги. До служби перевезення інвалідів входять водії та персонал, які добре знаються на експлуатації транспортних засобів для інвалідів та іншого бортового обладнання.

Вибрати послугу з перевезення людей з обмеженими можливостями

Перевезення людей з обмеженими можливостями більше не повинно бути утрудненим, оскільки транспортні засоби, доступні для інвалідів, забезпечують відповідне обладнання та індивідуальну підтримку для полегшення транспортування людей з обмеженими можливостями. Тож скористайтеся перевагами, переліченими вище, та скористайтеся деякими з багатьох переваг транспортних послуг для людей з обмеженими можливостями.

Ми гарантуємо безпечне перевезення людей з обмеженими можливостями, з обмеженими можливостями самостійного пересування або тимчасово знерухомлених у зв’язку з травмою або після хірургічного втручання.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *