Перейти до вмісту

Наші поради постояльцям

Що взяти в будинок для людей похилого віку?

Рішення про переведення літньої людини до будинку для людей похилого віку прийнято. Для нього так буде краще: цілодобовий догляд, спілкування ровесників та багато інших аспектів на користь такого рішення. Незалежно від того, довгостроковий це переїзд або просто тимчасове перебування, до нього варто добре підготуватися. Не лише морально, а й щодо особистих речей. На цю тему варто звернути увагу, адже відповідне обладнання для людей похилого віку – запорука їхнього комфорту та благополуччя і просто важлива для них. Пам’ятайте, що це величезні зміни, і такі маленькі жести можуть допомогти вам адаптуватися на новому місці.

Найважливіше для об’єкта

Почнемо з основ, тобто з речей, які необхідні в кожному будинку для людей похилого віку. Йдеться про медичні записи та історію хвороби. Варто переконатися, що всі результати аналізів, а також записи про виписку з лікарні або описи медичних консультацій знаходяться в одному місці. У документації також має бути опис фармакологічного лікування та упаковка запасу ліків, що приймаються в даний час. Якщо у старшого є рекомендації щодо реабілітації, їх теж варто взяти із собою. Всі ці документи допоможуть установі визначити загальний стан здоров’я літньої людини та дозволять правильно спланувати подальше лікування чи реабілітацію.

Одяг, який потрібно запакувати

Якщо літня людина фізично та морально здорова, варто упаковати цей предмет разом. Адже саме літній людині необхідно почуватися комфортно і як, і у кожного з нас, у неї є улюблений одяг, в якому вона почувається комфортно. Це ті, які вам слід взяти із собою. Додатково вам слід взяти з собою:

 • Комплект спортивного одягу.
 • Спідня білизна.
 • Кілька комплектів піжам або нічних сорочок.
 • Зручне взуття для пересування Пансіонатом.
 • Взуття для прогулянок на свіжому повітрі.
 • Верхній одяг.

Предмети одягу повинні бути адаптовані до поточних погодних умов та сезону. Якщо вам належить тривале перебування, спочатку запакуйте тільки ті речі, які стануть у нагоді відразу, а інше доставте пізніше. Пам’ятайте, що якщо старший щось упустив або згадав про улюблену блузку, яку не взяв із собою, ви завжди можете передати це під час візиту.

Косметичні інструменти

Люди, які вирушають до будинку для людей похилого віку, повинні мати з собою власні засоби гігієни, такі як:

 • Для гігієни ротової порожнини.
 • Пензель, гребінець.
 • Приготування бритв.
 • Аксесуари для нігтів.
 • Губка.
 • Косметика, яку вони використовують щодня.

Позиції старшого

Давайте також не забудемо запитати про думку нашого клієнта. Нагадаємо, що він проведе там цілий день, а поза організованим часом він матиме вільний час. Варто переконатись, що йому є чим зайнятися. Тож збирайте те, що зробить його щасливим. Це може бути гачок, спиці, кисті, улюблена книга – словом, те, чим він любить займатися у вільний час і є його хобі. Додатково варто подбати про те, щоб у новій кімнаті ви почували себе як удома. Тож візьміть фотографії, улюблені статуетки чи інші сентиментальні сувеніри, які трохи зігріють простір.

Пансіонат – Життя в Радість

Мета будинку для людей похилого віку – надавати послуги на найвищому рівні, забезпечуючи душевний та фізичний комфорт мешканцям, щоб їм було добре з нами, а їхнє перебування було приємним та радісним.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *