Перейти до вмісту

Невротичні захворювання

Пансіонат “Життя на Радість” у Львові.

Приймає пацієнтів з невротичними захворюваннями – це відділення на території пансіонату для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями.

Пансіонат спеціалізується на лікуванні дорослих з діагнозом невротичних розладів (фобії, панічні розлади, тривожно-депресивні розлади, генералізована тривога, обсесивно-компульсивні розлади, розлади адаптації та соматизації). Ми також лікуємо розлади харчової поведінки та розлади особистості. Лікування у відділенні залишається придатним для людей з проблемами розладів, спричинених хронічним стресом (неврастенія, посттравматичний стресовий розлад, професійне вигорання, мобінг). Основна форма лікування у нашому Пансіонаті – групова психотерапія. Терапевтична концепція відділення заснована на підході, що поєднує роботу в психодинамічному потоці, на основі емоційної біографії та проблемних сесій на тлі групи. У пансіонаті лікування невротичних розладів більшість запропонованих терапевтичних втручань являють собою групові заняття, які включають: групову терапію, тренінг психосоціальних навичок, психоутворення, тренінг усвідомленості, тренінг релаксації, коучинг, додаткові заняття: арт-терапія, музична терапія та тілесна терапія.

Під час терапії проводяться індивідуальні консультації психолога.

Наші психотерапевти – це висококваліфіковані фахівці, які постійно вдосконалюють свої знання та навички під час навчання у країні та за кордоном. У роботі вони використовують різні, індивідуально підібрані терапевтичні підходи. Всі перераховані вище методи призводять до зменшення душевних страждань, зменшення виразності симптомів і підвищення якості життя, а також до поліпшення функціонування на роботі та в сім’ї. Завдяки груповій діяльності пацієнти починають розуміти та вивчати несвідомі аспекти свого власного функціонування у світі, набувати навичок міжособистісного спілкування та розвивати свій емоційний інтелект, вчитися вирішувати власні проблеми на основі досвіду інших людей. У пансіонаті лікування невротичних захворювань 32 ліжка. Наш пансіонат знаходиться у місті Львів у чарівному природному середовищі із заспокійливим кліматом, що впливає на самопочуття.

Додатковою перевагою лікування невротичних розладів є можливість подбати про своє тіло та фізичне здоров’я – у вільний час ви можете скористатися додатково фізіотерапевтичними процедурами пропонуємо, серед іншого: кінезіотерапію (індивідуальну, групову, вправи з інструментами), фізіотерапію (лікований) масаж)

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *