Перейти до вмісту

Організм та відновлення.

Реабілітація для людей похилого віку – ключова процедура відновлення фізичної форми. У приватному пансіонаті “Життя в Радість” у Києві та Київській області.

Старіння організму викликає формування різних збоїв.

У процесі старіння починається прогресуюче послаблення когнітивних функцій, загального сенсорного та рухового сприйняття, що у свою чергу призводить до значного погіршення функціонального стану організму. Внаслідок різних захворювань, з якими ми стикаємося на життєвому шляху, відбувається все більш значні проблеми зі здоров’ям. Прогресуюча недуга часто призводить літніх людей до пристрасті до оточуючих тією чи іншою мірою. Така вимушена прихильність до інших людей може призвести до людей похилого віку до виникнення станів депресії.

Важливість та мета реабілітації людей похилого віку.

Професійна реабілітація людей похилого віку спрямована на відновлення найвищого рівня фізичної підготовки. Реабілітація людей похилого віку по відношенню до молодих займає набагато більше часу. Це пов’язано з регенеративними та адаптивними можливостями, якими володіють їхні тіла. Чинниками, що перешкоджають реабілітації людей похилого віку, можуть бути:
порушення кровообігу, неправильне харчування, порушення координації та моторики, депресія, деменція. Завдання, яке вирішує реабілітація літніх інвалідів, зазвичай полягає у відновленні здатності функціонувати самостійно. Реабілітація бабусь та дідусів часто фокусується на відтворенні якомога ширшого спектру основних повсякденних дій, таких як встання з ліжка, прання, одягання, ходьба, використання туалету, приготування їжі, прибирання, покупки, прийом ліків. Мета реабілітації завжди повинна залежати від стану та можливостей організму.

Правильна реабілітація людей похилого віку – запорука успіху.

Надійна реабілітація, правильно підібрана під потреби, дозволяє значною мірою вийти зі стану інвалідності. Необхідно пам’ятати, що відсутність руху надає руйнівний вплив на стан здоров’я людини похилого віку. Тривале перебування у нерухомості може призвести до атрофії м’язів, значних обмежень у суглобах, загальної слабкості опорно-рухового апарату. Тому правильно підібрані реабілітаційні процедури мають полягати у максимально ефективної активізації пацієнта з метою максимальної ефективності. Перед початком реабілітаційного процесу необхідно визначити стан кровоносної системи, дихальної системи, зміни в опорно-руховому апараті, психічний стан і т.д. Загальний стан здоров’я можна оцінити з допомогою різних перевірочних тестів. Важливим фактором посттравматичної реабілітації людей похилого віку є активізація кінцівок. З цією метою слід використовувати функціональну реабілітацію, крок за кроком збільшуючи діапазон рухів, спрямованих на те, щоб призвести до самостійного виконання певних видів діяльності. Фізична реабілітація людей похилого віку має бути зосереджена на основних видах вправ: вправах на витривалість, аеробних та розтяжках. При проведенні реабілітаційних процедур для літньої людини слід пам’ятати про відповідний, адекватний стан здоров’я, підбір інтенсивності зусиль. Найкраще збільшити частоту серцевих скорочень у стані спокою на 30-40%. Фізіотерапевти мають вибирати вправи, які прості та легко повторюються самостійно. Для позитивних ефектів реабілітаційне тренування слід проводити 4-5 разів на тиждень по 20-30 хвилин. Незалежно від того, чи це буде посттравматична або післяопераційна реабілітація, або типова реабілітація, що поліпшує загальну фізичну форму літньої людини, важливо, щоб фізіотерапевт мав відповідний психологічний підхід, спрямований на ефективну мотивацію пацієнта до активної участі у відновлювальній терапії, .

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *