Перейти до вмісту

Остеопороз. Крихкі кістки, як лікувати.

Пансіонат для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями ЖИТТЯ В РАДІСТЬ у Харкові.

Що таке остеопороз та які його причини?

Остеопороз – це захворювання скелета, що призводить до переломів кісток, які можуть виникнути навіть після незначної травми (так звані остеопоротичні переломи. Вони найчастіше вражають хребет, передпліччя та шийку стегнової кістки, але можуть виникати і в інших місцях, мінеральна щільність кістки та порушення її структури та якості.

Первинний та вторинний остеопороз.

Первинний остеопороз – найчастіший наслідок старіння скелетної системи. Розвивається у жінок у постменопаузі та у чоловіків похилого віку. Втрата мінеральної щільності кісток – це неминучий віковий процес, який починається приблизно у віці 40 років для жінок та 45 років для чоловіків. Однак є багато факторів, які можуть прискорити його перебіг. Деякі з них можна запобігти, змінивши спосіб життя. Розвиток остеопорозу пришвидшують:

погане харчування (в основному, нестача кальцію, вітаміну D, недоїдання)
куріння тютюну
зловживання алкоголем
невелика фізична активність
та недостатня дія сонячного світла.

Рідше трапляється вторинний остеопороз внаслідок інших захворювань чи прийому певних ліків. Ця форма остеопорозу вражає людей будь-якого віку. Причини вторинного остеопорозу включають гормональні порушення (гіпертиреоз, гіперпаратиреоз, цукровий діабет, передчасна менопауза), захворювання травної системи з порушенням всмоктування, хронічні запальні ревматичні захворювання. До ліків, що сприяють виникненню вторинного остеопорозу, відносяться, зокрема, глюкокортикоїди, протиепілептичні засоби та гепарин.

Слідкуйте за нашими новинами, продовження слідує у наступній публікації.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *