Перейти до вмісту

Пансіонат для літніх,Київ

Стаціонарне реабілітаційне перебування в пансіонаті – Життя у Радість у Києві.

Ми пропонуємо нашим пацієнтам можливість розпочати або продовжити реабілітацію одразу після перебування у лікарні.

Перебування в пансіонаті включає:

Кваліфікація на реабілітаційне перебування, розробка індивідуальної програми геріатричної реабілітації, призначення процедур та вправ.
Індивідуальна програма реабілітації, фізіотерапевтичних процедур у активні дні перебування. Можливе профільування програми реабілітації людей похилого віку – кардіологічні захворювання, посттравматичні стани, післяопераційні стани, неврологічні захворювання та ін. Обсяг фізіотерапевтичних заходів коригується з урахуванням клініко-функціонального стану пацієнта та визначається індивідуально співробітником Центру фізіотерапії.
Оцінка ефективності реабілітації з урахуванням функціональної діагностики.

Фітнес людей похилого віку – основа їх незалежності. Геріатрична реабілітація спрямована на підтримку фізичної форми людей похилого віку якомога довше і адаптована для зміцнення функціональних ресурсів у різні періоди похилого віку. Пропозиція адресована пацієнтам, стан здоров’я яких дозволяє реалізувати програму реабілітації, спрямовану на досягнення та закріплення мобільності.

Для досягнення найкращих результатів реабілітації перед складанням індивідуальної фізіотерапевтичної програми ми рекомендуємо використовувати можливість об’єктивної оцінки фізичних можливостей пацієнта, тренованості чи рухового дефіциту (функціональна діагностика). Перехід від рівня суб’єктивної оцінки навіть найдосвідченішого фахівця до рівня об’єктивної оцінки на основі параметрів, що описують функціональний стан пацієнта, дозволяє персоналізувати програми реабілітації, підвищуючи їх ефективність та результативність.

ПРИЛАДИ І МЕТОДИ РОБОТИ З КЛІЄНТАМИ.

Програми діагностики та реабілітації проводяться з використанням сучасних апаратів:

Реабілітація нижніх кінцівок із застосуванням пружного опору в комплексній реабілітації колінного суглоба по відкритому та закритому кінематичному ланцюжку.
Система Biodex – набір для нервово-м’язової оцінки та тренування в ізометричних, ізотонічних та ізокінетичних (концентричних та ексцентричних) умовах.
Leg Tensor – реабілітація нижніх кінцівок замкненого кінематичного ланцюга. Він дозволяє виконувати концентричні, ексцентричні та пліометричні вправи, при цьому заново навчаючи моделі рухів.
Ergoline – Комплексна кардіологічна реабілітація на основі бездротових модулів запису ЕКГ, діагностичної бігової доріжки та велоергометрів для кардіологічної реабілітації.
Функціональний тренажер – Кейзер – тренує все тіло на будь-якій швидкості з будь-яким навантаженням та без сили інерції.
Platinium – триплощинний стіл для витягування шийного та поперекового відділів хребта. Він допускає статичне, гармонійне та уривчасте зчеплення.

Використовуючи методи:

мануальна терапія,
глибока тканинна терапія,
кінезіотейпування,
електротерапія,
магнітотерапія,
лазерна терапія,
ультразвукова хвильова терапія,
холод-термотерапія,
світлова терапія,
масаж.

Наш будинок для людей похилого віку, для людей з обмеженими можливостями завжди до Ваших послуг.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *