Перейти до вмісту

Пансіонат до потреб клієнтів

Як адаптувати будинок до потреб людей похилого віку?

Догляд за літньою людиною потребує адаптації будинку до потреб людини з обмеженими фізичними можливостями. Як підготувати квартиру, щоб забезпечити своїм близьким максимальний комфорт та полегшити їх функціонування?

Догляд за людьми похилого віку, це дуже відповідальна робота. Часто літній людині не потрібно багато часу, щоб почуватися досить незалежним. Якщо ви бажаєте забезпечити своїм близьким хороші умови у власному будинку або квартирі, вам потрібно внести багато змін, щоб підвищити зручність повсякденного функціонування.

У ванній кімнаті душова кабіна точно буде краще, ніж ванна. Велику допомогу нададуть ручки, встановлені на унітазі або туалетні присоски для підтримки балансу. Для того, щоб забезпечити безпечне пересування по будинку, подбаємо про легкий доступ до балкону. Це допоможе літній людині безпечно пересуватися у приміщенні.

Догляд за людьми похилого віку – як його організувати?

При догляді за людьми похилого віку важливо оптимально підібрати його до поточних потреб літньої людини. Слід уникати надмірного втручання, адже кожна людина, особливо літня, має свої звички і свій ритм. Тому наша роль має обмежуватися діяльністю, яку люди похилого віку більше не можуть здійснювати самостійно.

Якщо наш підопічний ще досить здоровий, щоб повністю пересуватися самостійно, то в принципі дії можна обмежитися лише стандартним захистом кімнат, щоб шлях до ванної кімнати або балкону не викликав додаткових труднощів – у разі обмежень ми встановлюємо поручні та ручки, що дозволяють вільно пересуватися .

Догляд вдома або професійний будинок для людей похилого віку?

Все залежить від рівня самостійності клієнта та умов у домі та сім’ї. Іноді ви просто не можете забезпечити адекватний догляд у власному будинку. Відмінною альтернативою є професійно організовані приміщення. Наш будинки для людей похилого віку в Києві “Життя в Радість”
, підготовлений повністю і професійно. У нас є всі зручності, які дозволяють нашим близьким почуватися повністю комфортно, а робота персоналу дає задовільну оцінку.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *