Перейти до вмісту

Пансіонат реабілітації у Харкові.

Пансіонат Життя в Радість – надає медичні послуги окремим пацієнтам та їхнім сім’ям.

Щоб виправдати ваші очікування, ми намагаємося адаптувати пропозицію до індивідуальних потреб окремих груп клієнтів.

Ми дбаємо про всіх пацієнтів:

на комерційній основі,
на основі співробітництва зі страховими компаніями,
за договором.

Ми надаємо, серед іншого послуги в галузі первинної медико-санітарної допомоги, консультації лікарів-спеціалістів, діагностичні тести, послуги в галузі медицини праці, амбулаторні процедури та сестринський догляд. Ми підтримуємо пацієнтів в екстрених випадках – вночі та в неробочі дні, надаємо невідкладну медичну допомогу та виїжджаємо додому.

МИ ДОПОМАГАЄМО ПАЦІЄНТАМ 8 РОКІВ.

Пансіонат “Життя у Радість” у Харкові – присутній на ринку медичних послуг з 2014 року. Ми працюємо за адресою, Дорохівський провулок 6, що пропонує допомогу жителям Харкова амбулаторні медичні послуги в області первинної медико-санітарної допомоги, спеціалізованої допомоги, діагностичних послуг, допомога пацієнтам/клієнтам 24/7/365.

Наразі ЖИТТЯ В РАДІСТЬ надає медичні послуги у власних медичних центрах та пансіонатах для людей з обмеженими можливостями у Харкові та у більш ніж 16 партнерських установах, що співпрацюють. Послуги доступні на комерційній основі за контрактом.

Об’єкти пансіонату та центру Життя в Радість – організовані відповідно до найвищих стандартів. Ми намагаємося реагувати навіть на особливо високі очікування та потреби пацієнтів. Ми гарантуємо серцеве та професійне обслуговування висококваліфікованим медичним персоналом із багаторічним досвідом. Ми дбаємо про комфортне обладнання та спеціалізоване медичне обладнання, надаючи пацієнтам доступ до передових технологій.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *