Перейти до вмісту

Пансіонат в Одесі – відпочинок для людей похилого віку

Відпочинок для людей похилого віку – з сім’єю чи поодинці?

Літо – час відпусток, подорожей – пам’ятайте, що люди похилого віку теж мають право на відпочинок, тому при плануванні поїздки слід враховувати їхні потреби та очікування.

Існує багато різних моделей того, як сім’ї проводять відпустку. Хтось віддає перевагу спільним поїздкам, хтось – коли дитина їде, наприклад у шкільний табір, а батьки відпочивають окремо. То де ж місце відпочинку для людей похилого віку?

Відпочинок з онуками – плюси та мінуси

Сімейна поїздка, безумовно, може бути успішною, якщо діти, батьки, бабусі та дідусі щодня проводять мало часу разом. Поїздка – навіть коротка і на кілька днів – допоможе згуртувати сім’ю та стане можливістю поговорити, провести час та зайнятися спільними справами. Така подорож неодмінно залишить вам спогади довгими осінніми вечорами.

Але якщо, наприклад, бабуся і дідусь щодня проводять багато часу зі своїми онуками (наприклад, наглядають за ними після школи, на вихідних чи у відрядженнях батьки), поїздка усією родиною може бути не обов’язковою, бути гарною ідеєю. Літні люди мають право на відпочинок, у тому числі від своїх улюблених онуків, проводити час у своєму темпі, розвивати свої захоплення або просто проводити час наодинці із собою.

Старший подорожує один

За стереотипними уявленнями, старість – це час, коли людина стає залежною і потребує постійного догляду. Звичайно, бувають ситуації, коли така допомога необхідна через хворобу чи інвалідність (ми пропонуємо її в нашому Сімейному будинку для літніх людей в Одесі), але все більше пенсіонерів хочуть залишатися активними і подорожувати. Хоча нас може турбувати те, що мама чи тато раптово хочуть поїхати до екзотичної країни, вони мають право слідувати своїм захопленням і мріям. Їм потрібно запам’ятати кілька правил безпеки.

  • Документи та гаманець мають бути добре заховані у внутрішніх кишенях одягу.
  • Варто поділити гроші, щоб не втратити їх у разі крадіжки.
  • Під час подорожі краще не спати, якщо ви не подорожуєте великою групою.
  • Ви не повинні залишати свій багаж без нагляду.
  • Варто бути обережним з новими людьми, яких ви зустрінете – навіть найприємніші з них можуть виявитися шахраями.
  • Цінні речі варто залишити в сейфі готелю.
  • Краще уникати поїздок у невідомі чи небезпечні місця.

<Р>Старі люди мають право проводити відпустку так, як хочуть. Плануючи літні поїздки, неодмінно це потрібно враховувати.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *