Перейти до вмісту

Пансіонат в Одесі – VIP класу «Життя в Радість»

Особливий захід у будинку для людей похилого віку

Як проводять вільний час мешканці будинку для людей похилого віку? Чи організуєте ви дні народження для людей похилого віку в рамках вашого догляду? Якщо ви шукаєте відповіді на ці запитання, ви знайдете їх у нашій публікації. Протягом багатьох років ми підтримуємо людей, які потребують допомоги, цілодобово та без вихідних. Тому ми будемо раді поділитись з вами своїм досвідом на цю тему. Ми рекомендуємо прочитати цю статтю!

Тепла та сімейна атмосфера в будинку «Життя в Радість» в Одесі

Старе життя – це період, коли вам слід захистити, у тому числі, своїх родичів проти соціальної ізоляції. Один із перевірених способів – забезпечити їм контакт з іншими людьми.
Зазначимо, що ексклюзивний будинок для людей похилого віку Життя в Радість – це місце, де мешканці проводять час за спілкуванням.

Розумова та фізична активність позитивно впливає на:

  • благополуччя,
  • роботу мозку,
  • емоції.

Ми вважаємо, що турбота про літню людину також означає заохочення її активності. Ми також займаємось святкуванням днів народжень, іменин та свят. Для цих особливих моментів ми завжди готуємо ексклюзивні програми, що враховують характер та фізичний та психічний стан мешканців. Наша мета – гарантувати гідну та спокійну старість кожному жителю. Ми хочемо створити сімейну атмосферу.

Особливі заходи в будинку для людей похилого віку

За літніми людьми вдома доглядають діти та онуки. Однак, коли вони далеко від своїх батьків, бабусь і дідусів, їм важко виконати цей обов’язок. Тоді найкраще рішення – це будинки для людей похилого віку та людей з обмеженими фізичними можливостями. У таких установах, крім задоволення основних потреб, наприклад харчування, медичних оглядів чи фізіотерапії, організовуються спеціальні заходи. Тому ви можете бути впевнені, що для вашої близької людини буде приготовлено свято з тортом та подарунком, наприклад, на день народження.

Ми хочемо, щоб наш приватний будинок для літніх людей став дружнім місцем для людей похилого віку. Це означає, що ми забезпечуємо догляд за людьми похилого віку з комплексної точки зору. Ми дбаємо про те, щоб у особливі моменти він відчував свою значущість для інших, адже спокійна старість – це та, в якій можна насолоджуватися кожною хвилиною, без занепокоєння повсякденними справами.

Догляд за людьми похилого віку під час Різдва та Великодня

У ці особливі моменти близькість та сім’я мають значення. У нашому ексклюзивному будинку для людей похилого віку ми відзначаємо свята за спільним столом. Ми розмовляємо та слухаємо людей, які перебувають під опікою, а також залучаємо їх до культурних заходів. Турбота про людей похилого віку також означає заповнення порожнечі, що виникла в їхньому житті, наприклад, після смерті чоловіка. У той момент, коли вас помістять у будинок для людей похилого віку, ваш родич стане частиною нової родини. Його члени беруть участь у всіх урочистостях. Ми гарантуємо цікаву різдвяну та великодню програму для людей похилого віку. З нагоди Різдва ми збираємось за вечерею.

Давайте разом подбаємо про мирну старість ваших близьких!

Жіночий, Бабушкін і Дідусь день у будинку для людей похилого віку

Ми знаємо, наскільки важливо для людей похилого віку відзначати важливі дні. Ось чому День бабусі, День дідуся та Жіночий день міцно увійшли до нашого календаря запланованих заходів. Потім, за будь-якої можливості, вони зустрічаються зі своїми близькими. Слід пам’ятати, що догляд за людьми похилого віку вимагає великого співпереживання і орієнтований на побудову відносин з іншими людьми. Ми також намагаємося забезпечити мешканцям контакт із людьми за межами будинку для людей похилого віку. Все це для того, щоб вони відчували себе щасливими та задоволеними.

Догляд за людьми похилого віку в будинку для людей похилого віку – чи хороша це ідея?

Найважливіша мета турботи про людей похилого віку – створити для них оазис спокійної старості. У відповідь на цю потребу було створено наш приватний будинок для людей похилого віку. Це місце, де ми оточуємо їх сімейним теплом і завжди готові допомогти.

Якщо ви хочете дізнатися докладніше про умови проживання в Одесі – Життя у Радість, зв’яжіться з нами!

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *