Перейти до вмісту

Пансіонат в Одесі – Життя у Радість

Будинок для людей похилого віку Життя в Радість – Одеса

Недавні дослідження показують, що все більше людей похилого віку потрапляють у будинки для людей похилого віку. В основному це пов’язано з їх важким життєвим становищем, відсутністю близьких родичів або небажанням сім’ї піклуватися про людей похилого віку. Буває й так, що пенсіонери самі вирішують переїхати до пансіонату для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями.

Розміщення в установі – основна інформація

Варто знати, що право на помешкання в будинок для людей похилого віку надається всім особам, які потребують постійного догляду через вік, хворобу або інвалідність.

Будинок для людей похилого віку – крайній захід?

Нерідко сім’я шукає будинок для літніх людей лише тоді, коли вона вже не в змозі самостійно піклуватися про своїх родичів. Також часто буває, що пацієнти, які надходять у будинки для людей похилого віку, перебувають у важкому стані, наприклад, із зневодненням, неправильно підібраними ліками чи пролежнями. Якщо ви відчуваєте, що не в змозі подбати про своїх близьких, варто заздалегідь подбати про їхнє благополучне життя і знайти для них найкращий будинок для людей похилого віку, де вони зможуть насолоджуватися життям, відчувати себе в безпеці і – що особливо важливо – потрібними.

Життя в Радість – будинок для людей похилого віку, який відповідає вашим потребам і очікуванням!

Співробітники будинку для людей похилого віку «Життя в Радість» вважають, що перебування в їхньому закладі не повинно ґрунтуватися лише на питаннях догляду, тому вони роблять все, щоб мешканці відчували себе так само добре, як удома. Також варто відзначити, що пансіонат розташований в красивому і спокійному районі, що сприяє відпочинку. Щодня ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити наше проживання більш привабливим, щоб пенсіонери не скаржилися на нудьгу та відчували себе потрібними та коханими. Ми вважаємо, що старість не повинна бути сумним періодом життя, тому запрошуємо вас ознайомитися з пропозицією нашого будинку для людей похилого віку.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *